esenler ikinci el eşya alanlar ve alan yerler

Esenler İkinci El Eşya Alım Satım

Esenler İkinci El Eşya Alanlar

Bizans döneminden kalma bir kent olan Esenler, eskiden Faziletler Tepesi olarak bilinirdi. Cumhuriyet döneminde Rum kökenli halkın Balkanlara göçü ile birlikte boşalan köylere Makedonya göçmenlerinin yerleşmesiyle Türkleşmiştir. 1969 yılında belediye teşkilatının kurulmasıyla resmen ilçe olan Esenler’de ikinci el eşya piyasası da oldukça hareketlidir. Günümüzde kalabalık nüfusuyla öğrencilerin, memurların ve işçilerin uğrak yerlerinden biridir. Bu nedenle sıfır ya da 2.el ev eşyaları alım satımında Kartal Ticaret büyük rol almaktadır. Esenler ikinci el eşya alanlar aramasını kullanarak ev eşyalarınızı satabilirsiniz. Ya da dilerseniz, 2.el ev eşyalarımız arasından sizlere en uygun fiyatlı olanını tercih edebilirsiniz. Kendi nakliye araçlarımız sayesinde Esenler ilçesine de aynı gün hizmet verebilmekteyiz. Üstelik bu hizmet tamamen ücretsizdir. Gelelim ürün kategorilerimize…

esenler ikinci el eşya alanlar ve alan yerler
İhtiyaç fazlası ev eşyalarınızı Esenler ikinci el eşya alanlar araması ile kolayca satın. Nakit ödemeyi aynı gün alın.

Esenler’de Ev Hangi Eşyaları Satabilirsiniz?

Öneminden bahsetmiş olduğumuz Esenler’den ev eşyaları alıp satıyoruz. Eşya alımı yaptığımız ürün kategorileri şöyle: beyaz eşya, mobilya ve televizyon. Sıfır ve 2.el kondisyonda aldığımız eşyaların temiz ve yeniden satın alınabilir olması yeterlidir. Ürün tiplerini ise şöyle sıralıyoruz: koltuk ve koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek odası takımları; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve ankastre beyaz eşyalar; tüm televizyonlar, smart tv, led tv, lcd tv. Her biri için en yüksek teklifleri Kartal Ticaret’ten alabilirsiniz efendim. Esenler’den ikinci el eşya satmak için WhatsApp ikonuna tıklayın ve Esenler ikinci el eşya alan yerler hizmeti almak istediğinizi söyleyin. Hepsi bu kadar! Aynı gün gelip eşyalarınızı alalım ve nakit ödemenizi kapıda yapalım.

kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Fotoğraflama aşaması önemlidir. Eşyalarınızın doğru fiyatlandırmaya tabii olması için her açıdan net fotoğraflar çekmeniz iyi olabilir. Yerinde fiyatlandırma da yapan firmamız, dakikalar içerisinde gönderdiğiniz fotoğrafları fiyatlayabilmektedir.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Fiyatlandırma aşaması doğru fotoğraflar ile whatsapp’tan ya da yerinde yapılır. Deneyimli ekibimiz Esenler için en iyi fiyatları iletir ve fiyatta anlaşmamız durumunda aynı gün adresinize yola çıkabilir. Adrese geldiğimizde nakit ödeme yapar eşyaları teslim alırız.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Ücretsiz nakliye seçeneği ile kazancınızı artıran Kartal Ticaret, aynı gün ya da sizin belirlediğiniz gün içerisinde Esenler adresinize gelebilir. Yerinde tespit de yapıldıktan sonra anlaştığımız fiyat nakit olarak anında ödenir. Esenler ikinci el eşya alanlar.

Esenler İkinci El Eşya Alan Yerler

Google üzerinden Esenler ikinci el eşya alan yerler ve Esenler ikinci el eşya alanlar ile birçok firma listelersiniz. Bu firmaların ortak özelliği bölgesel çalışan spot mağazalar olmasıdır. Kartal Ticaret bunların aksine İstanbul geneli eşya alımı yapabilmektedir. Geniş nakliye filosu ile Avrupa Yakası ve Esenler ilçesine kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir. bu durumda da sizlere nakliye bedeli yansıtmaz ve kazançlı şekilde eşyalarınızı satmanızı sağlar. Tarihi eser bakımından zengin olmamasına karşın sahip olduğu değerleri özenle korumuştur Esenler halkı. Avas Kemeri, Atışalanı Çeşmesi, Menderes Çeşmesi gibi eseler, tarihi yapıların bazılarındandır. Bu gelenek ile şekillenen ilçede, günümüzde de geleneksel dokular korunabilmektedir. Fatih ilçesinden eşya aldırmadan önce detaylı bilgi almak istiyorsanız bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

beyoğlu beyaz eşya alanlar
Beyaz eşyalarınızı iyi fiyata satın.

Esenler 2.El Beyaz Eşya Alımı

Esenler’den beyaz eşya alımı yaparken dikkat ettiklerimiz şöyle: Ürünlerin 5 yıldan eski, garantisi bitmiş, bozuk ve hasarlı olmaması gerekmektedir. Az hasarlı ve garantisi yeni bitmiş ürünler alınabilirken; sıfır beyaz eşyalar en yüksek teklifleri alacaktır. Esenler’den alınan beyaz eşyalar buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesidir. Ürünlerin detaylı fotoğraflarını çekin ve WhatsApp’tan bize gönderin. Hepsi bu kadar. aynı gün nakit ödemenizi yapalım.

beyoğlu mobilya alanlar
sıfır ve 2.el mobilyaları alıyoruz.

Esenler 2.El Mobilya Alımı

Esenler’den mobilya alımı yaparken dikkat ettiklerimiz şöyle: Ürünlerin sigara yanığı, kırık ayak, deforme yüzeylere sahip olmaması gerekmektedir. Az hasarlı ve yeniden satışa uygun ürünler alındıktan sonra tamir göreceği için teklifler azalabilir. Sıfır veya sıfıra yakın koltuk, koltuk takımları, yatak ve yatak odası takımları ise en iyi teklifleri alacaktır. Kartal Ticaret, Esenler ikinci el eşya alanlar aramasını kullanan müşterilerine ücretsiz nakliye fırsatı sunuyor.

beyoğlu televizyon alanlar
televizyonlar yüksek fiyata alınıyor.

Esenler 2.El Televizyon Alımı

Esenler’den televizyon alımı yaparken dikkat ettiklerimiz ise şöyle: Ekranı kırık, garantisi bitmiş 5 yıldan eski ürünler, çizik ekran gibi durumlarda alım zorlaşmaktadır. Tamir gerektiren televizyonlar doğal olarak daha düşük tekliflerle satın alınabilmektedir. Sıfır ve sıfıra yakın tv’ler ise Esenler’den en iyi fiyatlarla satın alınmaktadır. Smart akıllı televizyonlar, LED televizyonlar ve LCD televizyonlar alım yaptığımız tv modelleri arasında yer alıyor. ücretsiz nakliye ile satmak için tıklayın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top