beyoğlu ikinci el eşya alanlar ve alan yerler

Beyoğlu İkinci El Eşya Alım Satım

Beyoğlu İkinci El Eşya Alanlar

Beyoğlu, ortaçağdan beri birçok medeniyetin merkezi olmuş konumuyla İstanbul’un en önemli semtlerinden biridir. Tarihi dokusu, Galata Kulesi ve diğer tüm tarihi güzellikleri yanında ev eşyaları alım satımında da oldukça hareketli ilçelerimizin başında gelir. İsmini Yunanca’da ”öte” anlamına gelen Pera kelimesinden alan Beyoğlu; Beyoğlu ikinci el eşya alanlar kapsamında Kartal Ticaret’e güveniyor. Çünkü Kartal Ticaret, siz değerli müşterilerinin taleplerini itinayla yerine getiriyor. Kazançlı tekliflerle ev eşyaları satışı yapmak için hemen bize ulaşın. Beyoğlu’na da aynı gün hizmet, anında nakit ödeme fırsatı sunalım. Beyaz eşya, mobilya ve televizyon ana kategorilerimizde satış yapmak için hemen bize ulaşın.

beyoğlu ikinci el eşya alanlar ve alan yerler
Beyoğlu’ndan beyaz eşya, mobilya ve televizyon alımı yapmaktayız.

Beyoğlu’nda Ev Eşyalarımı Satmak İstiyorum

İlk çağlara dek uzanan tarihine karşın 16. yy’da yeni göçlerle birlikte iyice kentleşerek dünyanın da sayılı kentleri arasına girdi. Beyoğlu, birçok medeniyete ev sahipliği yaptığı için farklı kültürlerle bezenmiş bir yapıya sahiptir. Bu nedenle Beyoğlu’nu tercih eden sakinleri, günümüzde ikinci el eşya alım satım konusunda da birçok ayrıcalığa sahip. Nakit olarak anında satabildiği ev eşyalarının yerine, yenilerini yine en uygun fiyatlarla alabiliyor. Merkezi Bahçelievler ve Şişli olan Kartal Ticaret; kendi nakliye araçlarıyla Beyoğlu’na aynı gün hizmet verebiliyor. işte aldığımız ürün tipleri: 

  • 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, set üstü ocak, davlumbaz, ankastre beyaz eşyalar.
  • 2.el koltuk takımı, yemek odası takımı, yatak odası takımı
  • 2.el smart tv, akıllı televizyon, led tv, ldc tv.
  • Beyoğlu ikinci el eşya alanlar
kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Beyoğlu’nda satmak istediğiniz ev eşyalarının fotoğraflarını çekin. Detaylı olarak önünü, arkasını, her açısını karelemeye özen gösterin. Böylece daha yerinde teklifler iletebileceğiz. Beyoğlu ikinci el eşya alan yerler kapsamında en iyi teklifleri almak için eşyaların yeniden satın alınabilir olması gerekmektedir. Temiz ve sıfır gibi ürünlerden yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Fiyatlandıra aşaması, ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra başlar. Vuruk, kırık, bozuk, sigara yanığı olmayan eşyalar değerlendirilemez. Garantisi bitmiş ürünler, 5-6 yıldan eski beyaz eşyalar veya hasarlı televizyonlar da ne yazık ki değerlendirilememektedir. en doğru fiyatlandırma için yerinde fiyatlandırma da yapıyoruz. Beyoğlu’ndan hemen bize ulaşın.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Tüm bu süreçlerden sonra fiyatta anlaşırsak aynı gün içinde adresinize gelebiliriz. Ya da dilerseniz sizlerin belirlemiş olduğu gün içerisinde ulaşım sağlayabiliriz. diğer firmaların aksine Kartal Ticaret, tamamen ücretsiz nakliye seçeneği sunmaktadır. özellikle komple eşya alımlarında bu, gelirinizi önemli ölçüde etkilemektedir. İstanbul’a yayılan mutlu müşteri portföyümüze katılmak için whatsapp ikonuna tıklayın.

Beyoğlu İkinci El Eşya Alan Yerler

Beyoğlu ikinci el eşya alanlar ve Beyoğlu ikinci el eşya alan yerler aramaları esnasında birçok firma görürsünüz. Bunlar genelde bölgesel çalışan spot mağazalardır. Düşük fiyat politikası ile kendileri için yüksek kazanç hedeflerler. 10 yılı aşkın süredir sektöründe öncü Kartal Ticaret ise, her bir müşterisiyle yeniden çalışabilmek adına karşılıklı güven ve kazanç ilkesini benimsemektedir. Bu ilke gereğince ev eşyalarınıza değerinde teklifler sunar. Böylece yeniden ihtiyaç duyduğunuzda, yeniden tercih edilen firma olmayı amaçlar. Karşılıklı güven ve anlayış ile kaliteli alışveriş imkanından faydalanmak için Beyoğlu’ndan bize ulaşın. Beşiktaş ilçesine özel teklifleri incelemek ve adresinizden sıfır ve 2.el ev eşyaları aldırmak için bağlantıya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

beyoğlu beyaz eşya alanlar
değerinde beyaz eşya alımı Beyoğlu

Beyoğlu 2.El Beyaz Eşya Alımı

Beyaz eşyalar, en yüksek bedelli ev eşyaları arasında yer alır. Bu nedenle sıfırını almak son zamanlarda oldukça zorlaştı. Bunda kuşkusuz, sürekli yükselen döviz kurlarının etkisi var. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi ürünlerini değerinde satın alıyoruz. Garantisi bitmiş, 5 yıldan eski, çalışmayan beyaz eşyalar ne yazık ki değerlendirilemiyor. Temiz ve yeniden satın alınabilir durumda olanları ise en yüksek teklifleri alıyor. Beyoğlu beyaz eşya alımı için bize ulaşın. Nakiti aynı gün alın!

beyoğlu mobilya alanlar
Mobilyalarınızı satmak için ulaşın.

Beyoğlu 2.El Mobilya Alımı

Mobilyalar, koltuk takımları, yatak odası takımları yüksek kazançlar getirebilir. Değerli mobilyalar, marka ve modeli ne olursa olsun yüksek bedellerle satın alınıyor. Koltuk takımları, yatak ve bazalar, diğer tüm ev mobilyaları gibi satın aldığımız ürünler arasında. Sigara yanığı olan yüzeyli mobilyalar, artık değerini kaybettiği için değerlendirilememektedir. Teklifi etkileyen bir diğer kriter ise ayaklardır. yeniden satın alınabilir olduğunu düşündüğünüz eşyaları ucuza vermeyin.

beyoğlu televizyon alanlar
Beyoğlu'nda tv'ler yüksek kazanç demek!

Beyoğlu 2.El Televizyon Alımı

Smart tv’ler yani akıllı televizyonlar artık herkesin tercihi. LED ve LCD televizyonlar da daha düşük bütçeye sahip müşterilerin gözdesi. Kartal Ticaret her birini değerinde alıp satıyor. Beyoğlu’nda satmak istediğiniz televizyonların ekran kırığı, çiziği, vuruğu yoksa;ürün düzgün çalışıyor ve yazılımsal sorunlar yaşanmıyorsa en yüksek teklifleri bizden alabilirsiniz. Kendi nakliye araçlarımızla aynı gün yola çıkabiliriz. Adrese geldiğimizde nakit ödemenizi anında yaparız. İletişim için tıklayınız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top