bebek ikinci el eşya alanlar

Bebek İkinci El Eşya Alım Satım

Bebek İkinci El Eşya Alım Satım

İstanbul Beşiktaş ilçesine bağlı Bebek, Avrupa Yakası’nın en lüks semtlerinden biridir. Rumeli Hisarı ve Arnavutköy arasındaki deniz koyundan ismini alan bölge, çok eski tarihlerde Hallai ismiyle bilinirdi. O zamanlarda küçük bir balıkçı köyü olan Bebek, günümüzde ancak çok yüksek gelir grubuna sahip insanların ikamet edebildiği bir yerdir. Firmamız Kartal Ticaret, Beşiktaş 2.el eşya ayrıcalıklarını tüm mahallelerine sunmaktadır. Dolayısıyla Bebek ikinci el eşya alanlar ve Bebek ikinci el eşya alan yerler gibi Google aramaları üzerinden ev eşyası satışı yapmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Çünkü firmamız, gerçek değerinde yüksek tekliflere ek olarak ücretsiz nakliye seçeneği sunmaktadır. Buzdolabından televizyonlara, koltuk takımlarından yatak odası takımlarına kadar tüm temiz ev eşyalarını değerlendiriyoruz.

bebek ikinci el eşya alanlar
Beşiktaş Bebek ikinci el eşya alanlar üzerinden ev eşyası satışı yapabilirsiniz. Hemen bize ulaşıp teklif isteyin.
kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Öncelikle satmak istediğiniz ev eşyalarının fotoğraflarını çekin. Daha sonra whatsapp butonuna tıklayın ve fotoğrafları ekibimize iletin. Bebek’ten ileteceğiniz talepleri dakikalar içerisinde inceleyerek fiyatlandıralım.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Fiyatlandırma aşamasında eşyaların temizliği ve yeniden satılabilirlik durumu önemlidir. Marka model ne olursa olsun yeniden satılabilecek tüm ürünleri en yüksek tekliflerle elden çıkarmanıza yardımcı olalım. 

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Fiyatta anlaşmamız durumunda derhal yola çıkarak Bebek adresinize ulaşalım. Ulaşım tamamen ücretsiz. Eşyadan daha yüksek kazanç elde etmeniz için ücretsiz nakliyeli hizmet almayı sakın unutmayın. Hemen bize ulaşın ve teklif alın.

Bebek İkinci El Eşya Alanlar ve 2.El Eşya Alan Yerler 

Tüm ayrıntılarını verdiğimiz ikinci el eşya alımı hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın. Bebek 2.el eşya alanlar ile ev eşyalarını ve şu ürünleri değerinde fiyatlara satabilirsiniz: Buzdolabı, fırın ve bulaşık makineleri, çamaşır makineleri ve ankastre beyaz eşyalar. Akıllı televizyonlar, LED tv’ler ve LCD televizyonlar. Koltuk ve koltuk takımları, yatak odası takımları. Salon takımı ve yemek odası takımlarını hemen satmak için whatsapp üzerinden bize ulaşın. Çok eski yıllarda kötü havalarda teknelerin ve gemilerin sığınma koyu olan Bebek, günümüzde sürat motorlarının demirlediği, Bebek Vapur İskelesi’nin bulunduğu en önemli semtlerimizden biridir. Sizler de Beşiktaş Bebek’ten ev eşyası satmak için bizi tercih edin. Etiler bölgesinden bizlere ulaşmak istiyorsanız bağlantıda bulunan linki inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

bebek beyaz eşya alım satım
Beyaz eşyalarınızı iyi fiyata satın.

Bebek 2.El Beyaz Eşya Alımı

Beşiktaş Bebek’ten tüm beyaz eşyalarınızı satın alıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz gibi tüm eşyaları değerlendirelim. Satın alma kriterimiz beyaz eşyaların yeniden satın alınabilir durumda olmasıdır. Beyaz eşyalarınızı satmak için hemen whatsapp ikonuna tıklayın ve teklif isteyin.

Bebek mobilya alım satım
Bebek'ten tüm ev mobilyalarını satın alıyoruz.

Bebek 2.El Eşya Alanlar

Bebek ikinci el eşya alanlar üzerinden mobilya satışı yapmak için bize ulaşın. Yukarıda detaylarını verdiğimiz ürün tiplerini yeniden satın alınabilir olması durumunda satın alırız. Mobilyaların kırık ayakları, yanık, yıpranmış yüzeyleri olmadığı taktirde alıyoruz. Çok eski ve kullanılamaz durumdaki mobilyaları ne yazık ki satın alamıyoruz.

bebek ikinci el eşya alan yerler
Televizyonlarınızı satmak için bize ulaşın.

Bebek 2.El Televizyon Alımı

Bebek’ten televizyonlarınızı satın alıyoruz. Son yıllarda çok popüler olan Android ve Apple TV’lerin yanında diğer ürünleri de değerlendirelim. Akıllı televizyonlar, LED televizyonlar ve LCD televizyonları kolayca satabilirsiniz. Ekranı kırık, çizik ürünleri ne yazık ki değerlendiremiyoruz. Sıfır kondisyon ürünleri en yüksek tekliflerle satabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top