Sefaköy ikinci el eşya alanlar

Sefaköy İkinci El Eşya Alım Satım

Sefaköy İkinci El Eşya Alım Satım

Sefaköy, 19 yüzyıl sonlarında Bulgaristan’dan göç edenler tarafından kurulmuştur. O zamanlarda ismi Safraköy olan bölge, günümüzde Küçükçekmece ilçesinin merkezi konumundadır. Kaymakamlık, kamu binaları ve ilçe emniyetin içerisinde bulunması sebebiyle merkezleşmiştir. 7 mahallesiyle birlikte göçmenlerin çoğunlukta yaşadığı bir bölgedir. Konumu ve düz yapısı sebebiyle de önemli olan semtimizden ev eşyaları alım satımı konusunda çalışmalarımız bulunmaktadır. Sefaköy ikinci el eşya alanlar ve Sefaköy ikinci el eşya alan yerler gibi Google aramalarını kullanarak ev eşyalarınızı Kartal Ticaret’e satabilirsiniz. Aynı şekilde, firmamızdan en uygun fiyatlı 2.el ev eşyalarını garantili olarak satın alabilirsiniz. İstanbul ikinci el eşya hakkında daha detaylı bilgiler almak isterseniz bağlantıyı inceleyebilirsiniz. 
Sefaköy ikinci el eşya alanlar
Tüm sıfır ve 2.el ev eşyalarını Sefaköy ikinci el eşya alanlar üzerinden değerinde satın alıyoruz.
kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Sefaköy’de ev eşyası satmak mı istiyorsunuz? Sıfır ya da 2.el ev eşyalarının detaylı fotoğraflarını çekin. WhatsApp butonuna tıklayın ve fotoğrafları ekibimize gönderin. İnceleme sonunda gerçek değerinde fiyat teklifini sizlere iletelim.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

WhatsApp fiyatlandırma ve yerinde fiyatlandırma hizmetimiz bulunmaktadır. Eşyalarınızın marka ve modelini de belirttiyseniz sizlere piyasa ortalamasının üzerinde teklifi sunmuş olacağız. Eşyaların yeni müşteriye satışında engel yoksa yeterlidir.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Nakliye aşaması ise tamamen ücretsizdir. Bahçelievler merkezli olduğumuz için, Sefaköy‘e çok kısa sürede ulaşabiliriz. Tüm mahallelere ücretsiz olarak gelip nakit ödemenizi anında yaptıktan sonra eşyalarınızı teslim alıyoruz.

Sefaköy İkinci El Eşya Alanlar ve Alan Yerler Aramaları ile Ev Eşyalarını Satın

Sefaköy’den satın alımını yaptığımız birçok ev eşyası bulunuyor. Kabaca mobilyalar, beyaz eşyalar ve televizyonlar olarak ayırıyoruz. Ürün tipi olarak buzdolapları, bulaşık ve çamaşır makinelerini satın alıyoruz. Yataklar ve bazalar, çekyatlar, köşe koltuk ve L koltukları satın alıyoruz. Akıllı televizyonların yanında LCD ve LED televizyonları da değerinde elden çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. Ekibimiz, 10 yılı aşkın süredir hizmet verdiği ev eşyaları sektöründe güvenebileceğiniz hizmetler sunmaktadır. Sefaköy ikinci el eşya alanlar için bizlere WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı gün içerisinde; ya da dilerseniz sizlerin belirlemiş gün içerisinde gelelim. Sefaköy semtinde şu mahallelere hizmet vermekteyiz: Fevzi Çakmak, Gültepe, İnönü, Kartaltepe, Kemalpaşa, Sultanmurat, Tevfikbey mahalleleri. Sultangazi ev eşyaları hizmetleri için bağlantıda bulunan linki inceleyebilir; sormak istediklerinizi bizlere dilediğiniz an ulaşarak sorabilirsiniz.
sefaköy ikinci el beyaz eşya alanlar
Beyaz eşya alım satım işlemleriniz için bizlere ulaşın.

Sefaköy 2.El Beyaz Eşya Alımı

Sefaköy beyaz eşya alımında marka model gözetmiyoruz. Kriterimiz, eşyaların çok eski, bozuk ve tamir gerektiren ürünler olmamasıdır. Sıfır beyaz eşyaları en yüksek bedellerle alırken; temiz, garantisi süren beyaz eşyaları da değerinde satın alıyoruz. Çünkü son yıllarda artan döviz kurlarından sonra beyaz eşyaların fiyatları oldukça arttı. Sefaköy ikinci el eşya alanlar için hemen teklif alın.

Sefaköy ikinci el mobilya alanlar
Mobilya alım satım işlemleriniz için Kartal Ticaret'e ulaşın.

Sefaköy 2.El Mobilya Alımı

Sefaköy mobilya alımında da yeniden satın alınabilirlik önemlidir. Koltuk takımlarının yüzeyinde sigara yanıkları ve çıkmayan lekeler varsa ne yazık ki değerlendirilemez. Yataklar için de geçerli olan bu kriterden sonra tüm marka modelleri değerlendiriyoruz. Televizyon üniteleri, antre mobilyaları gibi ürünleri de satın alıyoruz. Ödemelerinizi aynı gün içerisinde yapmak üzere adresinize geliyoruz.

Sefaköy televizyon alan yerler
TV alım satım hizmetlerinde daima en yüksek fiyat garantisi...

Sefaköy 2.El Televizyon Alımı

Sefaköy televizyon alımında her zaman en yüksek teklifleri sunmaya devam ediyoruz. Televizyon alanlar gibi aramalarla bizlere ulaşan müşterilerimize üstün hizmet veriyoruz. Sefaköy’den aldığımız diğer TV modelleri şöyle: LED TV, LCD TV, Android TV ve Apple TV. Ekranlarında kırık, çizik yoksa; tamir gerektirmiyorsa en yüksek teklifi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top