ikinci el eşya alanlar

Etiler İkinci El Eşya Alım Satım

Etiler İkinci El Eşya Alım Satım

Günümüzde 20 binden fazla insanın yaşadığı Etiler, 1950’li yılların ortasında kurulmuştur. 1.Levent’ten sonra kurulan ikinci toplu konut bölgesidir. İstanbul’da eğlence hayatının da merkezlerinden biridir. Beşiktaş’ın güzide mahallerinden olan Etiler ikinci el eşya alanlar için Kartal Ticaret’i tercih ediyor. Bölgede faaliyetlerimizin başlamasından itibaren 10 yılı aşkın süre geçti. Her türlü ev mobilyası, televizyon ve beyaz eşyanın alım satımında firmamızı tercih edebilirsiniz. Bölgenize yakın araçlarımızı hemen adresinize yönlendirerek aynı gün içerisinde nakit ödeme ile eşya satmanızı sağlayabiliriz. Bizi İnstagram‘dan takip edin. Satın aldığımız ürün grupları ise şöyle:

  • 2.el televizyonlar, smart tv, led tv, lcd tv.
  • 2.el koltuk ve koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek odası takımları,
  • 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın.
ikinci el eşya alanlar
Etiler’de beyaz eşyalar mobilyalar ve televizyonlarınızı satmak için bize ulaşın. Etiler ikinci el eşya alanlar whatsapp üzerinden hizmet alabilirsiniz.
kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Eşya satmadan önce ürünlerin fotoğraflarını çekin. Tüm detaylarıyla ileteceğiniz eşya fotoğraflarına en doğru teklifi sunalım. Sizleri de memnun kılacak teklifimizi dilerseniz adreste, yerinde de yapabiliriz. Eşyalar temiz durumdaysa en yüksek teklifleri alabilirsiniz.
kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Fiyatlandırma iki şekildedir. whatsapp üzerinden ileteceğiniz fotoğraflar ve adreste fiyatlandırma. Örneğin sıfır ya da sıfır kondisyona yakın ürünlere en yüksek teklifleri alırsınız. Ancak yıpranmış, bozuk, hasarlı ürünler ne yazık ki değerlendirilemez.
kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Etiler’den eşya fotoğraflarını ilettiniz ve fiyatlandırmada da anlaştıysak ücretsiz nakliye aşaması ile nakit ödemenizi aynı gün alırsınız. Pandemi koşulları sürerken evlerinizden çıkmadan alışveriş keyfini Kartal Ticaret’le yaşayabilirsiniz. İkinci el eşya sektöründe lider konumdayız.

Etiler İkinci El Eşya Alanlar

Google arama ağı üzerinden alacağınız ikinci el eşya hizmetlerini sunuyoruz. Firmamız Bahçelievler merkezli kurulmasına rağmen tüm Avrupa Yakası ilçelerine hizmet vermektedir. Etiler ikinci el eşya alan yerler ve Etiler ikinci el eşya alanlar gibi aramalarla bizlere ulaştınız. Sıradaki aşama ise web sitemizde göreceğiniz WhatsApp butonu ile bizlere ulaşın. Satmak istediğiniz ev eşyaları sıfır ya da 2.el olarak satın alınıyor. Fotoğrafları iletin ve hemen teklif iletelim. Birkaç saat içerisinde teklif ve nakliye aşamasını tamamlayarak sizleri bekletmeden ve yormadan tüm işlemleri tamamlamış olalım. Tüm beyaz eşyalar, mobilyalar ve televizyonlar alım satımını yaptığımız ürünler arasında yer alıyor.

etiler beyaz eşya alan yerler
Etiler beyaz eşya alım satım

Etiler 2.El Eşya Alanlar

Etiler’de mobilya alım satım yapıyoruz. Her türlü koltuk ve koltuk takımlarınız, marka model farketmeden tüm yatak odası takımlarınız ve salon takımlarınız satın alınıyor. Etiler 2.el eşya alanlar üzerinden bizlere ulaşarak mobilya satmaya hemen başlayın. Mobilyalarınızın ayakları kırık değilse, üzerinden sigara yanığı ya da başka deformasyonlar yoksa ürünleri iyi fiyata satarsınız.

etiler 2.el mobilya alım satım
Mobilya alım satım ücretsiz nakliye.

Etiler 2.El Beyaz Eşya Alan Yerler

Etiler’de beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Tüm buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerinizi en iyi fiyata satmak için bize ulaşın. 5-6 yıldan eski olmayan garantisi bitmemiş beyaz eşyalara düşük fiyatlandırma yapılır. Çünkü tamir gerektiren ürünlerin piyasası da aynı oranda düşmüş olur. Beyaz eşyalarınızı hemen satmak ve anında nakit ödeme almak için

etiler tv alan yerler
Televizyon alım satım

Etiler 2.El Televizyon Alımı

Etiler ikinci el eşya alanlar üzerinden televizyon alım satımı yapıyoruz. Marka ve model hiç farketmiyor. Çalışır durumdaki tüm televizyonlarınızı değerlendiriyoruz. Smart yani akıllı televizyonlar, LED televizyonlar ve LCD televizyonları elden çıkarmak için hemen bize ulaşın. Ekranı kırık, çizik ekranlı, tamir gerektiren tv’leri ne yazık ki değerlendiremiyoruz. Sıfır ürünlere ise en yüksek teklifi sunuyoruz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top