S.S.S Sık Sorulan Sorular

Ev Eşyalarınızı Satarken Neleri Bilmeniz Gerekir? Sizler İçin Derledik...

kartal ticaret logo

Toplamda 3 ana kategorimiz var. Beyaz eşya, mobilya ve televizyon kategorilerinde eşya alımı yapıyoruz. Ürün tipi bazında koltuk ve koltuk takımları, L koltuk, köşe koltuk, avangard koltuk, Metebronz mobilyalar ve koltukları güvenle satabilirsiniz. ikinci el eşya alanlar dediğimiz bu hizmet türü hakkında bilgi almak için anasayfamızı ziyaret edin.

Avrupa Yakası’nın tamamı; Anadolu Yakası için ise özel durumlarda ev eşyası alımı yapmaktayız. Sizler İstanbul’un tamamından teklif istemekten çekinmeyin. Bölgenizde yakın aracımız varsa birkaç saat içerisinde tüm işlemleri tamamlayabiliriz 🙂

Ürünleriniz temiz ve yeniden satın alınabilir durumdaysa marka model farketmiyor. Koltuklar için sigara yanığı, kırık ayaklar olmaması; beyaz eşyalar için 5 yıldan eski olmaması, temizlik, bozukluk olmaması; televizyonlar için çalışırlık durumu, ekranın sağlamlığı, çizik ve kırıklar olmaması önemli. En iyi teklifleri kozmetik olarak en iyi görünen eşyalar için alacağınızı unutmayın.

Bahçelievler merkezliyiz. Civar ilçeler ve Avrupa Yakası’nda çoğu ilçeye her durumda ücretsiz nakliye seçeneğimiz var. Anadolu Yakası ilçeleri için komple eşya alımları durumunda ücretsiz nakliye seçeneği geçerli. Detaylı bilgiyi bizleri alıp fiyat almanız durumunda verebiliriz. Bölgenize yakın araçlarımız olabilir. Bu durumda nerede olursanız olun nakliye daima ücretsiz olacaktır. Böylece en iyi tekliflerle eşya satmış olacaksınız.

Satmak istediğiniz ev eşyalarının fotoğraflarını çekin. WhatsApp ikonu ile ya da doğrudan arayarak bize ulaşın. Fotoğrafları iletin. Hemen incelemeye koyulalım ve dakikalar içerisinde ücretsiz olarak teklifimizi sunalım. Piyasa ortalamasının hayli üzerinde olacak tekliften sonra fiyatta anlaşalım. İstanbul Avrupa Yakası’nda nerede olursanız olun adresinize gelelim. Önce nakit ödemenizi kapınızda yapalım. Ardından eşyanızı teslim alalım ve yeni sahibine ulaştırmak üzere yeniden yollara koyulalım.