ataköy ikinci el eşya alanlar

Ataköy İkinci El Eşya Alım Satım

Ataköy İkinci El Eşya Alım Satım

İstanbul Bakırköy ilçesinde yer alan Ataköy ikinci el eşya alanlar üzerinden ev eşyası alıp satıyoruz. Ataköy, ülkemizin ilk uydu kent projeleri arasında yer alır. Eski Emlak Bankası’na ait bir proje iken günümüzde 11 kısıma ayrılan bir semte dönüşmüştür. Blok apartman tarzındaki konutları ve ortalama bir il kadar kalabalık nüfusuyla Ataköy, lüks sayılabilecek semtlerimizden biridir. Bu nedenle sıfır ve 2.el ev eşyası alım satımı da hayli fazladır. Bölgeden en fazla alımı yapılan televizyon ve buzdolabı ürünleri olmaktadır. Bunun yanında diğer tüm beyaz eşyalar, mobilyalar ve tv ürünlerini satın alıyoruz. Ödemelerinizi aynı gün içerisinde nakit olarak yapıyoruz ve eşyalarınızı teslim alıyoruz. Eşya satmak için bizlere ürün fotoğraflarını whatsapp üzerinden iletebilirsiniz. İşte Ataköy’den ev eşyası aldırmak için için gereken 3 basit adım:
ataköy ikinci el eşya alanlar
Ataköy ikinci el eşya alım satım hizmeti ile ev eşyalarınızı değerlendirmenizi sağlıyoruz.
kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Fotoğraflama aşaması teklif almamız için yeterlidir. Ataköy semti için yerinde fiyatlandırma da yapıyoruz. Dilerseniz adresinize doğrudan ulaşarak eşyalarınızı yerinde fiyatlandırabiliriz. Ancak her iki taraf için de en sağlıklı yol, öncelikli eşya fotoğrafları üzerinden inceleme yapılmasıdır. Eşyaların fotoğraflarını çekerken marka model de bildirmeniz durumunda işlemleri daha da hızlandırabiliriz.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Fiyatlandırma aşaması ilan sitelerinin uzun bekleyiş sürelerinden bağımsız gerçekleşir. Deneyimli ekibimiz Ataköy semti için dakikalar içerisinde en yüksek teklifi sunarak aynı gün içerisinde nakit ödemenizi yapabilir. Fiyatlandırma aşamasında. marka model değil, eşyanın temizliğini önemseriz. Yeni müşteriye satışında sorun olmayacaksa Ataköy ikinci el eşya alanlar üzerinden hemen satın alabiliriz.
kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Nakliye aşaması son aşamamızdır. Ataköy’e ulaşarak aynı gün içerisinde eşyalarınızı teslim alabileceğimizi belirtmiştik. Tüm beyaz eşyalar, mobilyalar ve televizyonlar ücretsiz nakliye ile teslim alınıyor. Böylece eşyadan elde edeceğiniz kazanç oldukça artıyor. Nakliye firmaları ile gelirinizi paylaşmadığınız için ilan sitelerinden daha kazançlı bir alışveriş yapmış oluyorsunuz.

Ataköy İkinci El Eşya Alanlar ve Alan Yerler Üzerinden Ev Eşyası Satın

Ataköy ikinci el eşya alan yerler ve Ataköy ikinci el eşya alanlar aramaları üzeriden bizlere ulaştınız. Firmamız Kartal Ticaret, Bahçelievler merkezli olan ve tüm Avrupa Yakası ilçelerine hizmet veren ev eşyaları alım satım mağazanızdır. Ataköy’de hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle: Ataköy 1.kısım, Ataköy 2-5-6. kısım, Ataköy 3-4-11. kısım, Ataköy 7-8-9-10. kısım içerisinden eşya alımı yapıyoruz. Ürün tipleri ise şöyle: 2.el buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makineleri, fırın, ocak ve ankastre beyaz eşyalar; koltuk ve koltuk takımları, yatak odası takımı, çekyat, baza gibi mobilyalar; smart televizyon, LED televizyon ve LCD televizyon, Apple TV ve Android TV modelleri. Her biri için yüksek teklif sunalım. Florya semtine özel teklifler için bağlantıya tıklayıp bilgi alabilirsin.
ataköy ikinci el eşya alan yerler
Beyaz eşyalarınızı en iyi fiyata satmak için Ataköy'den bizlere ulaşın.

Ataköy 2.El Beyaz Eşya Alımı

Beyaz eşyaların garantisi bitmiş, 5 yıldan eski ve tamir gerektiriyorsa ne yazık ki alım yapamıyoruz. Motoru bozulmuş ürünler veya anakartı yanmış ürünler doğrudan değerlendirilemez. Ancak satmak istediğiniz eşyaların çalışmasında bir sorun yoksa, tamir gerektirmiyorsa anında nakit ödeme ile satın alınır. Ataköy beyaz eşya alımı için bize ulaşın.
ataköy ikinci el mobilya
Koltuk yatak odası gibi mobilyalarınızı değerinde satın.

Ataköy 2.El Mobilya Alımı

Mobilyaların, özellikle koltukların yüzeyinde sigara yanığı bulunuyorsa değerlendiremiyoruz. Yüzey kumaşların değişmesi gerekiyorsa, mobilyaların ayaklarında kırık veya eksikler varsa ne yazık ki değerlendirilemez. Ataköy’den alınan mobilyalar ağırlıklı olarak koltuk takımları, yatak odası ve yemek odası takımlarıdır. Her birine en yüksek teklifleri almak için bize ulaşın.
ataköy televizyon alanlar
Akıllı televizyonlarınızı beklemeden anında nakit satmak için ulaşın.

Ataköy 2.El Televizyon Alımı

Ataköy televizyon alımında ekranda kırık, çizik bulunmaması yeterlidir. Çalışmasında sorun olmayan akıllı televizyonlar en yüksek tekliflerle satın alınıyor. LED ve LCD televizyonlar da değerinde tekliflerle satın alınır. Aynı gün ücretsiz nakliye ile kullanmadığınız televizyonlarınızı satmak için whatsapp butonuna tıklayın ve Ataköy ikinci el eşya alanlar üzerinden eşya satın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top