mecidiyeköy ikinci el eşya alanlar

Mecidiyeköy İkinci El Eşya Alım Satım

Mecidiyeköy İkinci El Eşya Alım Satım

Şişli’nin semti Mecidiyeköy’den ev eşyaları satın alıyoruz. Mecidiyeköy ikinci el eşya alanlar üzerinden ev eşyası satışı yapmak için bize ulaşabilirsiniz. Abdülmecid döneminde 19. yüzyıl başlarında muhacirlere toprak verilmesiyle yerleşim alanına dönüşen Mecidiyeköy, 1950li yıllardan sonra iskana açılarak hızla büyümüştür. Yapılaşması esnasında kırsal kesim hızla yok olurken günümüzde İstanbul’un en yoğun trafik alan bölgelerinden birine dönüşmüştür. Merkezi konumu ile birlikte yoğun nüfus da üzerine eklenince ikinci el eşya hizmetleri için de önemli bir yere dönüşmüştür. Bölgeden bizlere ulaşarak sıfır veya 2.el ev eşyalarını hızlı biçimde elden çıkararak nakite çevirebilirsiniz.
mecidiyeköy ikinci el eşya alanlar
Mecidiyeköy ikinci el eşya alanlar üzerinden ev eşyası alım satımı yapmak için bizlere dilediğiniz an ulaşın. Anında nakit ödeme alın!
kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Fotoğraflama aşaması, eşyalarınızın değerini öğrenebileceğiniz ilk adımdır. Firmamız yerinde fiyatlandırma da yapmaktadır. Ancak en doğru teklif için öncelikle WhatsApp üzerinden teklif almanız doğru olacaktır. Eşyaları detaylıca fotoğrafladıktan sonra bizlere iletmeniz yeterlidir efendim.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Fiyatlandırma aşaması dakikalar içerisinde tamamlanır. Çünkü 10 yılı aşkın süredir İstanbul’da hizmet veren deneyimli ekibimiz tecrübesiyle en doğru fiyatlandırmayı yapabilecektir. Eşyaların marka modelini de belirttiyseniz en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Nakliye aşamasında Avrupa Yakası ilçelerinin tümü gibi Mecidiyeköy’e de aynı gün ulaşabiliyoruz. Bölgeye yakın araçlarımızı anında adresinize yönlendirerek çok kısa sürede eşyalarınızı teslim alabiliriz. Mecidiyeköy spot eşya üzerinden eşya satmak için teklif alın.

Mecidiyeköy İkinci El Eşya Alanlar Üzerinden Ev Eşyası Satışı

Şişli’nin en yoğun nüfuslu mahallesi olan Mecidiyeköy, iş dünyasının da merkezlerindendir. Bölgede bulunan hanlar ve iş merkezleri, mahallenin merkezi konumu ile birleşince ofis eşyalarının alım satımı da artıyor. Kartal Ticaret, ofislerinizde bulunan beyaz eşyalar, televizyonlar ve mobilyaları da değerinde tekliflerle satın alıyor. İstanbul Ataköy üzerinden eşya satmak istiyorsanız bağlantıya tıklayarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Mecidiyeköy’den alım yaptığımı tüm eşyalar şöyle: 

  • 2.el koltuk, l koltuk, köşe koltuk, avangard koltuk, koltuk takımı.
  • 2.el bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, ocak.
  • 2.el yatak, baza, çekyat, yatak odası takımı, yemek odası ve salon takımı.
  • 2.el akıllı televizyon, LED televizyon, LCD televizyon, Android ve Apple TV modelleri.
  • Mecidiyeköy 2.el eşya alanlar üzerinden yukarıdaki tüm eşyaları anında nakit garantisiyle satmak için bize ulaşabilirsiniz.
mecidiyekoy ikinci el eşya alan yerler
Beyaz eşyalarınızı değerinde fiyatlara satın alıyoruz.

Mecidiyeköy 2.El Beyaz Eşya Alımı

Mecidiyeköy ikinci el eşya alanlar ile en çok talep aldığımız eşya grubu beyaz eşyalardır. Buzdolapları, çamaşır ve bulaşık makineleri çok eski değilse ve herhangi bir sıkıntısı yoksa satın alınabilir. Sıfır eşyalar için en yüksek teklifleri alacaksınız. Hemen teklif almak için whatsapp üzerinden bizlere ulaşın.

mecidiyeköy mobilya alımı
Mecidiyeköy'de mobilyalarınıza yüksek teklif almak için bize ulaşın.

Mecidiyeköy İkinci El Eşya Alım Satım

Mecidiyeköy mobilya alım satımında da önemli olan yeniden satın alınabilirlik kriteridir. Yüzey kumaşlarında yırtık, sigara yanığı olan ürünler değerlendirilemez. Yatak ve yatak odası takımlarından salon takımlarına her biri için yüksek teklif alın.
mecidiyeköy ikinci el tv alım satım
Sıfır ve 2.el televizyonları anında nakit garantisiyle alıyoruz.

Mecidiyeköy 2.El Televizyon Alımı

Televizyonları alırken ekranlarında kırık veya çizik olmamasına dikkat ediyoruz. Tamir gerektiren televizyonlar değerlendirilemez. Sıfır kapalı paket ürünleri piyasa değerinde anında nakit satmak için tıklayın. Smart, LED, LCD, Android tv’lerinizi satmak için bizlere haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top