esenyurt ikinci el eşya alanlar ve alan yerler

Esenyurt İkinci El Eşya Alım Satım

Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar

2008 yılında Büyükçekmece ilçesine bağlıyken Kıraç ile birleşerek ilçe olan Esenyurt hizmet bölgemiz arasında yer alıyor. Esenyurt ikinci el eşya alanlar ve Esenyurt ikinci el eşya alan yerler aramalarını kullanarak bize ulaştıysanız kolayca ev eşyası satabilirsiniz. Beyaz eşya, mobilya ve televizyon olarak 3 ana kategoride eşya alımı yapmaktayız. 1969 yılında Esenyurt adını aldıktan sonra günümüzde yabancı nüfusun da yoğun olarak yaşadığı ilçemize ücretsiz nakliye hizmeti sunmaktayız. 

esenyurt ikinci el eşya alanlar ve alan yerler
Esenyurt ev eşyaları alım satımında en önemli semtlerin başında gelmektedir. Kartal Ticaret’e ulaşarak iyi koşullarda alışveriş yapın.

Esenyurt Beyaz Eşya, Mobilya ve Televizyon Alımı Yapıyoruz!

2.770 hektarlık yüz ölçümü ile geniş bir alana yayılan Esenyurt, bu nedenle kalabalık ilçelerden birine dönüşmüştür. Özellikle 2000li yıllardan itibaren yerleşim yeri olarak benimsenen bu bölgede genelde dar gelirli, yabancı turist, öğrenci ve işçiler yaşamaktadır. Nüfus bakımından hem İstanbul hem Türkiye’nin en büyük ilçesidir. Bu nedenle ev eşyası alanlar piyasası da hayli önemlidir. Bahçelievler ilçesine özel fırsatları incelemek ve eşya aldırmak için bağlantıda bulunan linki inceleyebilirsiniz. Kartal Ticaret olarak doğrudan hizmet götürebildiğimiz Esenyurt’tan gelecek taleplerinizi bekliyoruz. Satın aldığımız ürün tipleri şöyle:

  • İkinci el koltuklar, yatak ve yatak odası takımları ve yemek odası takımları.
  • İkinci el buzdolapları, çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri.
  • İkinci el smart akıllı televizyonlar, led televizyonlar ve lcd televizyonlar.
  • Esenyurt ikinci el eşya alanlar talebini bize iletin yeter. Aynı gün içinde adresinize gelip nakit ödemenizi anında yapalım.
kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Satmak istediğiniz ev eşyaları mı var? O halde hemen fotoğraflarını çekin ve WhatsApp hattımıza gönderin. Esenyurt’tan beyaz eşya mobilya ve televizyon alımı gerçekleştirelim. Çekmiş olduğunuz fotoğrafların detaylı ve her açıdan olmasına özen gösterin. Böylece ekibimiz daha doğru fiyatlandırma yapabilecektir. Whatsapp ikonu sayfanın sol alt köşesinde…

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Esenyurt için 2 farklı fiyatlandırma şeklimiz mevcut. Birincisi Whatsapp üzerinden gelen fotoğraflar; ikincisi ise yerinde tespit ve fiyatlandırma. Atmış olduğunuz fotoğraflarda sorun yoksa dakikalar içerisinde teklifimizi sunmuş olacağız. Özellikle defolu ve sorunlu ürünlerde ilgili sorunları net şekilde gösteren fotoğraflar çekmeye özen gösterip işlemleri hızlandırın.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Fiyatta da anlaştıysak gerisi adrese gelip eşyaları teslim almaya geliyor. Esenyurt ikinci el eşya alanlar kapsamında aynı gün; ya da dilerseniz sizin belirlemiş olduğunuz gün içerisinde adresinize gelebiliriz. Öncelikle eşyaları yerinde gördükten sonra nakit ödemenizi anında yapıyoruz. Daha sonra eşyaları teslim alıyoruz ve hepsi bu kadar!

Esenyurt İkinci El Eşya Alan Yerler

Esenyurt ikinci el eşya alanlar kapsamında hangi mahallelere hizmet verdiğimizi merak ediyorsanuz hemen sıralıyalım:

Akçaburgaz, Akevler, Akşemseddin, Ardıçlı, Aşık Veysel, Atatürk Mahallesi, Bağlarçeşme, Balıkyolu, Barbaros Hayrettin, Battalgazi, Cumhuriyet Mahallesi, Çınar, Esenkent, Fatih Mahallesi, Gökevler, Güzelyurt Mahallesi, Hürriyet, İncirtepe, İnönü, İstiklal, Koza, Mehmet Akif Ersoy, Mehterçeşme, Mevlana, Namık Kemal, Necip Fazıl Kısakürek, Orhan Gazi, Osmangazi, Örnek, Pınar, Piri Reis, Saadetdere, Selahaddin Eyyubi, Sultaniye, Süleymaniye, Şehitler, Talatpaşa, Turgut Özal, Üçevler, Yenikent, Yeşilkent, Yunus Emre, Zafer Mahallesi

Esenyurt ikinci el eşya alanlar ve diğer tüm taleplerinizi en iyi fiyatlar ile sonlandıralım. Esenyurt spotçu hizmetlerimiz arasında tüm ev eşyalarının alım satımını yapıyoruz. Kapıda nakit ödemeli ev eşyası siparişi oluşturmak için de bizlere ulaşabilirsiniz.

esenyurt beyaz eşya alanlar
sıfır ve 2.el beyaz eşyalarınız için en iyi teklifleri alın.

Esenyurt 2.El Beyaz Eşya Alımı

esenyurt 2.el beyaz eşya alımında önemli olan eşyaların yeniden satın alınabilir durumda olmasıdır. Çok eski, garantisi bitmiş, bozuk veya arızalı ürünler taktir edersiniz ki değerlendirilemiyor. Tamir gerektiren ürünlerin tamir bedelleri tekliften düşebilir. ancak sıfır ve sıfıra yakın buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ürününüz varsa en iyi teklifi alacaksınız. Esenyurt spotçu.

esenyurt mobilya alanlar
Esenyurt'tan ikinci el mobilya alımı da yapıyoruz.

Esenyurt 2.El Mobilya Alımı

Esenyurt 2.el mobilya alımında da önemli olan yeniden satın alınabilirliktir. Sigara yanığı olan koltuk ve yatak yüzeyleri, temizlenemeyecek derecede eski ürünler, ayakları kırık mobilyalar değerlendirilemez. Tamir gerektirmeyen sağlam ürünler değerlendirilebilir. Marka model farketmeksizin koltuklar ve yataklar; baza ve yemek odası takımları Kartal Ticaret tarafından en iyi fiyat garantisiyle satın alınıyor.

esenyurt televizyon alanlar
akıllı 2.el televizyonlarınızı değerinden aşağı satmayın.

Esenyurt 2.El Televizyon Alımı

Smart yani akıllı tv’ler Esenyurt televizyon alımının başınu çekiyor. LED ve LCD tv modelleri de popüler ürün tipleri arasında yer alıyor. Son zamanlarda iyice artan döviz kurundan sonra sıfır eşya almak zorlaştı. Bu nedenle 2.el televizyonlar yüksek bedellerle alınıp satılabiliyor. Sizlere yerinde kazançlar sağlıyor. kullanmadığınız ürünleri satmak için en doğru zaman diyebiliriz. Esenyurt ikinci el eşya alanlar.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top