eyüp ikinci el eşya alanlar ve alan yerler

Eyüpsultan İkinci El Eşya Alım Satım

Eyüpsultan İkinci El Eşya Alanlar

Eski ve daha yaygın adıyla Eyüp olarak bilinen tarihi ilçemize ikinci el eşya alım satım fırsatları sunuyoruz. 1936 yılında kurulan ilçenin yüzölçümü 242 km2’dir. 500bini aşan nüfusuyla 2.el ev eşyaları piyasası da oldukça hareketlidir. 21 mahallesine de ücretsiz nakliye sunduğumuz Eyüpsultan ikinci el eşya alanlar hizmetini kaçırmayın. Beyaz eşya, mobilya ve televizyon kategorilerinde en iyi tekliflerle eşya satışı gerçekleştirin. Eyüp’ten buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalar; koltuk ve yatak odası takımları gibi mobilyalar ve televizyonlar alınmaktadır. WhatsApp ikonuna tıklayarak bizlere eşyaların fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir efendim.

Eyüp’te Ev Eşyaları Nereden Satılır?

adını ilçe sınırları içerisinde yer alan ebu Eyyub el-Ensari’den alan Eyüp; İstanbul’un fethinden sonra sur dışında kurulan ilk yerleşim yerlerinden biridir. Başta Eyüpsultan Camii olmak üzere birçok tarihi esere ev sahipliği. yapmaktadır. 2017 yılında TBMM kararı ile Eyüp ismi Eyüpsultan olarak değiştirilmiştir. Tarihi ilçemizde satmak istediğiniz ev eşyalarını kartal Ticaret ayrıcalıklarıyla satabilirsiniz. Anında nakit ödeme ile aynı gün ödeme yapan firmamız; ayrıca ücretsiz nakliye fırsatıyla kazancınızı artırmaktadır. Eyüp’te şu mahallelere hizmet vermekteyiz efendim: Eyüpsultan Merkez, Nişanca, Defterdar, Düğmeciler, İslambey, Rami Cuma, Topçular, Rami Yeni, Silahtarağa, Sakarya, Alibeyköy Merkez, Esentepe, Karadolap, Yeşilpınar, Akşemseddin, Çırçır, Emniyettepe ve Güzeltepe mahallelerine ücretsiz nakliye. Eyüp ikinci el eşya alan yerler için bize ulaşın.

eyüp ikinci el eşya alanlar ve alan yerler
Tüm mobilyalarınızı değerlendirebileceğiniz Eyüpsultan ikinci el eşya aramasını kullanın.
kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Eyüp’te ev eşyası satmak için yapmaız gerekenler çok basit. Öncelikle ev eşyalarınızın detaylı fotoğraflarını çekin. Her açıdan, tüm kusurları gösterecek biçimde çekilen fotoğraflar en doğru fiyatlandırma için kritik bir aşamadır. Sonrasında sayfanın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonuna tıklayın. Fotoğrafları gönderin ve Eyüp ikinci el eşya alımı yaptırmak istediğinizi söyleyin.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Gelen ürün fotoğraflarından sonra deneyimli ekibimiz hemen incelemeye başlasın. Marka model de belirterek işlemleri hızlandırabilirsiniz. Fiyatlandırma aşamasında önemli olan eşyaların yeniden satın alınabilir durumda olmasıdır. Temiz ve garantisi bitmemiş eşyalar, sıfır ya da sıfır kondisyona yakın eşyalar en iyi tekliflerle satın alınır. Kullanılamaz ürünler ne yazık ki değerlendirilemiyor efendim.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Fiyatta da anlaşmamız durumunda sırada nakliye aşaması var. İstanbul Bahçelievler’de bulunan Kartal Ticaret, il genelinde sahip olduğu geniş nakliye ağı sayesinde aynı gün içerisinde Eyüp’e hizmet verebilmektedir. İsterseniz aynı gün isterseniz sizin belirlediğiniz gün içerisinde adresinize gelerek nakit ödemenizi yaparız. Daha sonra ev eşyalarınızı teslim alarak yeni sahibine ulaştırırız.

Eyüp İkinci El Eşya Alan Yerler

Eyüpsultan ikinci el eşya alanlar ve Eyüp ikinci el eşya alan yerler kapsamında ev eşyalarınızı satmanın yollarından bahsettik. Bizleri bölgesel çalışan spot eşya mağazaları ile karıştırmayın. il geneline hizmet veren Kartal Ticaret İstanbul Spotçusu olarak güvenebileceğiniz bir markadır. Dilerseniz mağazamıza gelerek birbirinden uygun fiyatlı ev eşyalarını güvenle satın alabilirsiniz. Sık Sorulan Sorular sayfamızda hizmetlerimizle alakalı tüm bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Kadıköy ilçesi avantajlarına göz gezdirmek için bağlantıya tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

eyüp beyaz eşya alanlar
Eyüp beyaz eşya alım satım

Eyüp 2.El Beyaz Eşya Alımı

Eyüp beyaz eşya alımı sırasında bilmeniz gerekenler. Beyaz eşyalar son zamanlarda artan döviz kuru sebebiyle oldukça pahalılaştı. Bu nedenle 2.el piyasası oldukça hareketli. Kullanmadığınız beyaz eşyaların 5 yıldan eski, garantisi bitmiş ve arızalı olmaması gerekmektedir. Bu kriterleri karşılayan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak gibi ürünleri kolayca satın. Eyüp ikinci el eşya alanlar.

eyüp mobilya alanlar
Eyüp ikinci el mobilya alım satım

Eyüp 2.El Mobilya Alımı

Mobilyaların alımında da temizlik ve yenilik fiyatı belirleyen ana etkendir. Sigara yanığı olmayan ürünler, kırık ayaklı olmayan mobilyalar, lekeli ürünler ne yazık ki değerlendirilemez. Tamir gerektiren ürünler doğal olarak daha düşük fiyatlarla satın alınır. Koltuk ve koltuk takımları, yatak odası takımları ve yemek odası takımları Eyüp’ten satın aldığımız 2.el mobilya ürünlerinin başında gelmektedir. Detaylı bilgi almayı unutmayın.

eyüp televizyon alanlar
Eyüpsultan tv alım satım yapıyoruz

Eyüp 2.El Televizyon Alımı

Televizyonlar’da elektronik aksamlarında bozulmalar olmadığı taktirde satın alınıyor. Eyüpsultan ilçemizden en çok alım yaptığımız ürün gruplarının da başında geliyor. Ekranında kırık, çizik olmayan çalışır durumdaki ürünler değerlendirilebiliyor. sıfır ve sıfıra yakın kondisyonda smart tv’ler, LED televizyonlar ve LCD televizyonlar Kartal Ticaret farkıyla güvenle satın alınıyor efendim. Eyüp Sultan spotçu.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top