Fatih 2.El Eşya Alım Satım

1984 yılında İstanbul’un büyükşehir statüsü alması ile birlikte Eminönü’nden koparak ilçe olan Fatih; 2009 yılındaki kanunla birlikte bugünkü ismini almıştır. Tarihi yarımadadan sonra ilk yerleşim yerlerinden biri olan Fatih ikinci el eşya alanlar konusunda Kartal Ticaret’e güveniyor. Temiz ve yeniden satın alınabilir beyaz eşyalar, mobilyalar ve televizyon ürünleri en iyi fiyatlarla satın alınıyor. 57 mahalleden oluşan, suriçi olarak anılan güzide ilçemizden ev eşyası alımı yaptırmak için hemen WhatsApp ikonuna tıklayarak teklif isteyin.

Fatih’te Ev Eşyası Satışı Nasıl Yapılır? Hizmet Verdiğimiz Mahalleler…

Aşağıda özetlediğimiz Fatih ev eşyası alımı süreçlerini görüntüleyebilirsiniz. Fatih ikinci el eşya alanlar hizmeti alabileceğiniz mahalleler şöyle efendim: Aksaray, Akşemsettin, Alemdar Ali Kuşçu, Atikali, Ayvansaray, Balabanağa, Balat, Beyazıt, Binbirdirek, Cankurtaran, Cerrahpaşa, Cibali Demirtaş, Derviş Ali, Eminsinan, Hacıkadın, Haseki, Sultan Hırka-i Şerif, Hobyar Hoca, Gıyasettin Hocapaşa, İskenderpaşa, Kalenderhane, Karagümrük, Katip Kasım Kemalpaşa, Küçükayasofya, Kocamustafapaşa, Mercan, Mesihpaşa, Mevlanakapı, Mimar Hayrettin, Mimar Kemalettin, Molla Fenari, Molla Gürani, Molla Hüsrev, Muhsinehatun, Nişanca, Rüstempaşa, Saraç, İshak Sarıdemir, Seyyid Ömer, Silivrikapı, Sultanahmet, Sururi, Süleymaniye, Sümbülefendi, Şehremini, Şehsuvarbey, Tahtakale, Tayahatun, Topkapı, Yavuzsinan, Yavuz Sultan Selim, Yedikule, Zeyrek mahalleleri. Tamamına ücretsiz nakliye ile hizmet vermekteyiz.

fatih ikinci el eşya alanlar ve alan yerler
Fatih ikinci el eşya alanlar kapsamında tüm ev eşyalarınızı kolayca satmak için acele edin. Teklif isteyin.

Fatih İkinci El Eşya Alanlar ve Alan Yerler Aramaları ile Kolayca Eşya Satın!

İsmini 1453’te İstanbul’u fetheden komutan Fatih Sultan Mehmet’ten alan ilçemiz; yine Fatih’in emriyle İstanbul’un dördüncü tepesine inşa edilen Fatih Camii ve sayısız tarihi eseriyle tanınmaktadır. Yine evliyalar kenti gibi tanımlamalarla da anılmaktadır. Günümüzde ise kalabalık nüfusu ve yabancı nüfusun fazlalığıyla ikinci el eşya alım satım konusunda önemli bir yer haline geliyor. Fatih’te yaşayan öğrenciler, memurlar ve işçiler için en uygun fiyatlı ev eşyalarını firmamızdan bulabilirsiniz. Ya da satmak istediğiniz ev eşyalarının fotoğraflarını bizlere göndererek ihtiyaç fazlası ev eşyalarınızı adresinizden aldırabilirsiniz. Hem de anında nakit ödeme avantajıyla. Hemen Fatih ikinci el eşya alan yerler talebinizi iletin ve kazanmaya hemen başlayın. Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunuyor ve ev eşyalarınızı değerinde tekliflerle satmak istiyorsanız bağlantıya tıklayarak bilgi alın. Avantajlı teklifleri kaçırmayın.

kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Fatih’te satmak istediğiniz ev eşyalarının detaylı fotoğraflarını çekin. Sol alt köşede yer alan Whatsapp ikonuna tıklayın. Ürünleri her açıdan çekmeye özen gösterebilirsiniz. Bu durumda daha hızlı hizmet verebilmekteyiz. Ürünlerin kusuru varsa onları da belirterek doğru fiyatlandırma yapmamızı sağlayabilirsiniz. Bize hemen ulaşın ve teklif isteyin.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Fatih ikinci el eşya alımı için fiyatlandırma aşaması önemlidir. Kendi nakliye araçlarımızla gelip eşyalarınızı teslim almadan önce dakikalar içerisinde fotoğraflarınıza teklif verebiliriz. Yerinde fiyatlandırma da yapan Kartal Ticaret, defolu ve bozuk ürünleri ne yazık ki değerlendiremiyor. Sıfır ve sıfır kondisyona yakın ürünlere en yüksek teklifleri alabilirsiniz.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Nakliye aşamasında isterseniz aynı gün; isterseniz sizlwerin belirlemiş olduğu gün içerisinde adresinize gelebiliriz. Tarihi yarımadada bulunan ve ismini Fatih Sultan Mehmet han’dan alan ilçemize hizmet vermek üzere taleplerinizi bekliyoruz. Kapınıza kadar gelip nakit ödeme yapan ekibimiz, daha sonra eşyalarınızı yeni sahibine ulaştırmak üzere yeniden yola çıkacak.

fatih beyaz eşya alanlar
Beyaz eşya alımı yaptırmak için bize ulaşın.

Fatih 2.El Beyaz Eşya Alımı

Fatih 2.el beyaz eşya alımında şu eşyaları değerlendiriyoruz: buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, set üstü ocak, davlumbaz ve diğer ankastre beyaz eşyalar. Eşyalarınızın garantisi bitmiş, 5 yıldan eskiyse maalesef değerlendiremiyoruz. Sıfır ve sıfır kondisyona yakın ürünlerinizi yüksek tekliflerle hemen değerlendirmek için bizlere ulaşın. Fiyatta anlaşmamız durumunda nakit ödemenizi aynı gün içerisinde alın.

fatih mobilya alanlar
sıfır ve 2.el mobilyalarınızı güvenle satın.

Fatih 2.El Mobilya Alımı

Mobilya alım satım, Fatih ilçesinde en çok talep gören kategorilerimizdendir. Mobilya alımı yaptığımız ürün tipleri şöyle efendim: koltuk ve koltuk takımları, yatak ve yatak odası takımları, yemek odası takımları, diğer tüm ev mobilyaları. Sigara yanığı olmayan, ayakları kırık olmayan yeniden satın alınabilir mobilyalarınızı hemen satmak için bize ulaşın efendim. Değerinde tekliflerle aynı gün nakit ödeme ile satın alalım.

fatih televizyon alanlar
Akıllı ve led televizyonlarınızı nakit satın.

Fatih 2.El Televizyon Alımı

Fatih 2.el televizyon alıımı yapıyoruz. Fatih ikinci el eşya alanlar kapsamında en çok gören ürün gruplarının da başında geliyor. Smart televizyonlar, lcd televizyonlar ve led televizyonlarınız için bizlere güvenebilirsiniz. Ekranı kırık, çizik ve kullanılamayacak tv’ler maalesef değerlendirilemiyor. Akıllı televizyonlar yanında Android TV ve Apple TV modelleri de son zamanlarda en çok satın alınan ürünler arasında yer alıyor.