kağıthane ikinci el eşya alanlar ve alan yerler

Kağıthane İkinci El Eşya Alım Satım

Kağıthane 2. El Eşya Alımı

Çok eskiden eski kağıt imalathanelerinin bölgede bulunması sebebiyle Kağıthane adını almıştır. Bunun dışında Osmanlı döneminde un değirmenlerinin bulunduğu bölgenin düzlük kesimlerinde ise ok atış talim alanları bulunurmuş. 18. yüzyılda laleleri ile meşhurdu. Hatta meşhur Lale Devri döneminin de bölgeden kaynaklandığı bilinmektedir. Günümüzde ise ikinci el eşya alımı konusunda en yoğun ilçelerin başında gelmektedir. Kalabalık nüfusu ve sürekli hareketli piyasası ile Kağıthane ikinci el eşya alanlar hizmeti de büyük öneme sahiptir. Bu bağlamda çalışmalarını sürdüren Kartal Ticaret; Kağıthane sakinlerine ev eşyalarını güvenle satma fırsatı sunmaktadır. Toplamda 3 ana kategoride ikinci el eşya alım satımı yapmaktayız. Bunları şöyle sıralıyoruz: Beyaz eşyalar, mobilyalar ve televizyonlar…

kağıthane ikinci el eşya alanlar ve alan yerler
Tüm ev eşyalarınızı Kağıthane ikinci el eşya ile tarafımıza satabilirsiniz efendim

Kağıthane İkinci El Eşya Alanlar Kapsamında Anında Nakit Ödeme Yapıyoruz!

Öğrenciler, memurlar, işçiler, yeni evli çiftler ve yabancı uyruklu insanların sıklıkla başvurduğu 2.el ev eşyalarını en iyi fiyatlarla tarafımızdan satın alabilirsiniz. Bir diğer önemli hizmetimiz ise ikini el eşya alımı olmaktadır. Kağıthane ikinci el eşya alanlar ve Kağıthane ikinci el eşya alan yerler Google aramaları üzerinden bizlere ulaşan müşterilerimizin ihtiyaç fazlası ev eşyalarını en iyi fiyatlarla satın alıyoruz. Çünkü İstanbul’da yaygın nakliye ağımız sayesinde bölgenize yakın araçlarımızı anında adresinize yönlendiriyoruz. Ücretsiz nakliye sayesinde kazancınızı oldukça fazla artırabiliyoruz. Bizleri diğer spot mağazalardan ayıran özelliğimiz de bu! Buzdolabı modellerinden yemek odası takımlarına; yatak odasından televizyonlara kadar tüm ev eşyalarını değerlendiriyoruz. Detaylı ürün tipi listesini bulabilirsiniz: 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz; koltuk takımı, l koltuk, köşe koltuk, avangard mobilyalar; led ve lcd televizyonlar ile smart, yani akıllı televizyonlar anında nakit garantisiyle satın alınıyor. Anadolu Yakası Kartal ilçesinden eşya aldırmak için bağlantıya tıklayıp bilgi alabilirsiniz.

kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Kağıthane’den ev eşyası aldırmak için öncelikle eşyalarınızın fotoğraflarını çekin. Detaylı biçimde çektikten sonra WhatsApp hattımıza iletin. Marka ve model de belirttikten sonra tarafımızdan teklif bekleyin. Dakikalar içerisinde piyasa ortalamasının üzerinde teklif sunalım. Satılacak eşya fotoğraflarını gönderin.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Fiyatlandırma iki şekilde yapılmaktadır. WhatsApp üzerinden yapılan fiyatlandırmaya ek olarak, yerinde tespit ile de fiyatlandırma yapabilmekteyiz. Ancak iki tarafın da mağdur olmaması adına öncelikle WhatsApp fiyatlandırması yapmak iyi olacaktır. Sonraki aşama ise nakliye aşamasıdır.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

İkinci el eşya alanlar Kağıthane Kağıthane/İstanbul aracılığı ile tamamlamanız durumunda ücretsiz nakliye hakkı kazanmış olursunuz. İsterseniz aynı gün, isterseniz sizlerin belirlemiş olduğu gün içerisinde kapınızda anında nakit ödeme yapmak üzere yola çıkarız.

Kağıthane İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

kağıthane beyaz eşya alanlar
Kağıthane beyaz eşya alımı

Satın aldığımız beyaz eşyaları paylaştık. Sıfır ve sıfıra yakın kondisyonda beyaz eşyalarınız için oldukça yüksek teklifler alabilirsiniz. 5 yıldan eski, garantisi bitmiş ürünler daha düşük fiyatlarla satın alınırken bozuk, tamir gerektiren çok eski ürünler ne yazık ki değerlendirilememektedir.

Kağıthane 2.El Mobilya Alımı

kağıthane mobilya alanlar
Kağıthane ikinci el mobilya

Mobilya alımında dikkat ettiğimiz husus da ürünlerin yeniden satın alınabilir durumda olmasıdır. Sigara yanığı olan mobilyalar, kırık ayaklı, çok kirli ve çok eski mobilyalar ne yazık ki değerlendirilemiyor. Ücretsiz nakliyeli hizmet almak için hemen WhatsApp ikonuna tıklayın ve teklif isteyin. Kağıthane ikinci el eşya alanlar spotçu.

Kağıthane 2.El Televizyon Alımı

kağıthane televizyon alanlar
Kağıthane 2.el televizyon alım satım

İkinci el eşya alanlar Kağıthane hizmetinde en çok talep gören ürünlerin başında tv modelleri geliyor. Akıllı televizyonlar yüksek tekliflerle; lcd ve led tv’ler değerinde teklifler alınıyor. Ekranı kırık, bozuk tv ürünleri ise maalesef değerlendirilemiyor efendim. Hemen bize ulaşın ve tv satışı için anında nakit ödeme alın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top