ikinci el beyaz eşya alanlar

Sıfır ve 2.El Beyaz Eşya

Sıfır ve İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Artık sıfır beyaz eşya almak zor iş! Bunu biliyor; ve sizlere daha uygun fiyatlı seçenekler yaratmak istiyoruz. Kartal Ticaret, ikinci el beyaz eşya alanlar fırsatları sunuyor. Artan döviz kurlarından sonra 10.000 liralara kadar fırlayabilen sıfır buzdolabı modelleri; iyice pahalılaşan ve cep yakan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi çeşitlerini uygun fiyatlarla sunuyoruz. Tertemiz, sıfırdan farksız beyaz eşya çeşitlerimiz ile yeni evli çiftlere, öğrencilere, memurlara, işçilere beyaz eşya alım fırsatları sunuyoruz. Sıfır ve 2.el buzdolabıi çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyaları sizlere sunuyoruz. Öğrenciler, memurlar, işçiler ve yeni evli çiftlere uygun fiyatlı seçenekler yaratıyoruz. Beyaz eşya alım satım ile değerlendireceğiniz ürün grubu şöyle:

  • İkinci el buzdolabı,
  • İkinci el çamaşır makinesi,
  • İkinci el bulaşık makinesi,
  • 2.el fırın, ocak, set üstü ocak, davlumbaz
  • 2.el ankastre beyaz eşyalar.
  • 2.el beyaz eşya alan yerler aramasını noktalamak için hemen bize ulaşın.
 

Marka model farketmeden her birini en iyi tekliflerle satabilirsiniz. 2.el beyaz eşya alanlar talepleri ile birlikte temiz ve yeniden satın alınabilir tüm beyaz eşyalarınızdan maksimum kazanç elde edebilirsiniz. Sayfanın solunda yer alan WhatsApp ikonu ile bizlere kolayca ulaşın.

sıfır beyaz eşya alanlar
İhtiyaç fazlası sıfır ve 2.el ürünleri ikinci el beyaz eşya alanlar aramasını kullanarak kolayca satabilirsiniz.

2.El Beyaz Eşya Alan Yerler Hizmetinde Ücretsiz Nakliye Yapıyoruz!

Beyaz eşya satışı yaparken ilan sitelerini kullanmak zorunda değilsiniz. Yorucu ilanlar, sıkıcı pazarlıklar ve uzun süren bekleme günlerini de çekmek zorunda değilsiniz. İkinci el beyaz eşya alanlar aramasını kullanarak ulaşmış olduğunuz web sitemizi kullanarak her birini kolayca satın. Yukarıda detaylı listesini vermiş olduğumuz beyaz eşya ürün tiplerini inceleyin. İçinde satmak istediğiniz bir model bulunuyorsa WhatsApp üzerinden derhal bizlere iletin. Bahçelievler, Bakırköy, Florya, Küçükçekmece, Avcılar, Sefaköy, Beykent, Beylikdüzü ve Esenyurt başta olmak üzere tüm Avrupa Yakası ilçelerinden aynı gün içinde satın. İstanbul’da spot eşya alım satım fırsatları sunan Kartal Ticaret; beyaz eşya alımı yapmak üzere gelecek taleplerinizi bekliyor. Arçelik, Bosch, Siemens, LG, Samsung, Regal gibi ülkemizin en çok satan beyaz eşya markalarını değerlendirin.

Depolaması oldukça maliyetli olan beyaz eşyalar, değerinde tekliflerle satılınca sizlere kazanç sağlayabilir. Satıp yenisiyle değiştirmek istediğiniz buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerizi depolarda çürümeye bırakmayın. Çalışmaz durumda beklediğinde elektronik aksamlarda meydana gelecek sorunlar eşyanızın değerini düşürecektir. Kullanılmayan beyaz eşyaların günel değerinde satışı bu yüzden önemlidir. İkinci el beyaz eşya alan yerler aramasını kullanarak bizlerden detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

ikinci el beyaz eşya alanlar
2.el beyaz eşya alan yerler ile buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer tüm beyaz eşyaları en yüksek kazanç garantisiyle satmak için bize ulaşın.

İkinci 2.El Beyaz Eşya Alan Yerler Arasında Yüksek Fiyat Teklifleri Sunuyoruz!

Yeni evli çiftlerin uykularını kaçıran yüksek maliyetlerden sonra satış aşamasında değerinde teklifler almaları haktır. Eşyalarınızın gerçek değerini bilen ve gözeten Kartal Ticaret; 2.el beyaz eşya alan yerler firmaları içerisinde en yüksek teklifleri sunmaya devam ediyor.İstanbul’un geneline yayılan geniş müşteri portföyümüz sayesinde sizlerden alacağımız eşyalara mutlaka müşteri bulabiliyoruz. Halihazırda uygun fiyatla satılan beyaz eşyalar için çok yüksek; gerçek değerini aşan teklifler sunmak da mantıksız olacaktır. Dilerseniz satın alma kriterlerimiz ile birlikte sizden gelecak olan talepleri beklemeye koyulalım. Öncesinde firmamız hakkında çok kısa bilgiler verelim.

Kartal Ticaret; ikinci el eşya alan yerler fırsatları sunan ev eşyaları mağazanızdır. 10 yılı aşkın süredir İstanbul Bahçelievler’de bulunan mağazamıza uğrayarak satın alabileceğiniz uygun fiyatlı ev eşyalarını inceleyebilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp üzerinden görüntülü arama ile eşyaları görebilir; satın almak istediğiniz eşyaları nakliye araçlarımızla birlikte adresinize getirmemizi de isteyebilirsiniz. Bahçelievler, Bakırköy, Florya, Şirinevler gibi bölgelere mutlaka ücretsiz olan nakliye; civar semtlere ve komple eşya alımı için tüm Avrupa Yakası ilçelerine de geçerli olmaktadır.

ikinci el beyaz eşya alan yerler
Sıfır beyaz eşyalarınızı da değerlendiriyoruz. 2.el beyaz eşya alanlar ve alan yerler aramasıyla ulaştığınız sitemizden en kazançlı teklifleri alabilirsiniz. Bize hemen ulaşın.

İhtiyaç Fazlası Beyaz Eşyalarınızı Değerinde Tekliflerle Satmak İçin Ulaşın!

Kartal Ticaret, ikinci el beyaz eşya alanlar hizmeti sırasında tamamen ücretsiz nakliye seçeneği ile oldukça kazançlı teklifler sunmaktadır. Beyaz eşyaları satın alma kriterlerimiz şöyle: 5 yıldan eski, garantisi bitmiş ve tamir gerektiren ürünler ne yazık ki değerlendirilemiyor. Bunun dışında her marka modelde ürünleri alıyoruz efendim.

FİYATTA ANLAŞALIM!

AYNI GÜN NAKİT ÖDEME YAPALIM!

Scroll to Top