kadıköy ikinci el eşya alanlar ve alan yerler

Kadıköy İkinci El Eşya Alım Satım

Kadıköy 2. El Eşya Alım Satım

İstanbul Anadolu Yakası’nın gözdesi Kadıköy’den eşya alımı yaptırmak için bize ulaşın. 21 km sahil şeridine sahip Kadıköy, gerek tarihi dokusu, gerek yapıları ile şehrimizin en özel bölgelerinin başında geliyor. Eski tarihi binaları, gerek Hasanpaşa ve Bostancı’nın muhteşem dokusu ile ilçemize hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız. İçeriğimizin devamında hizmet verdiğimiz tüm mahalleleri görebilirsiniz. Kadıköy ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya alan yerler aramaları kapsamında beyaz eşya, tv ve mobilya satışı yapın. Kadıköy Spotçu Çarşısı, Yeldeğirmeni ve Moda dahil tüm mahallelere ücretsiz nakliye ile ulaşım sağlamaktayız. Üstelik aynı gün içerisinde! Anında nakit ödemenizi yaparak işlemleri tamamlıyoruz efendim. Beyoğlu ilçesine özel teklifler için bağlantıya tıklayın.

kadıköy ikinci el eşya alanlar ve alan yerler
Tüm ev eşyalarınıza en iyi teklifleri sunan firmamız, Kadıköy ikinci el eşya alanlar ile aynı gün nakit ödeme garantisi veriyor.
kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

ilk adımda eşya fotoğraflarını çekin. Her açıdan detaylı çekmeniz durumunda çok daha doğru fiyatlandırma yapabiliriz efendim. Firmamız yerinde fiyatlandırma da yapmaktadır. Ancak en doğru yol önceikli olarak WhatsApp üzerinden iletilen fotoğrafların fiyatlandırılmasıdır.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

ikinci adım fiyatlandırma aşaması. ikinci el ev eşyası sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet veren ekibimiz; ürünlerin piyasasına oldukça hakimdir. Doğru ürünleri doğru müşteriye ulaştırma becerisiyle en iyi teklifleri almanızı sağlar. Fiyatta anlaşırsak da hemen yola çıkarak adresinize gelebiliriz.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

İstanbul’un tamamına yayılan geniş nakliye ağımız sayesinde Anadolu Yakası’nda da sürekli araçlarımız bulunmaktadır. Aynı gün nakit ödeme yapabilmemizin sebebi de budur. Hemen araçlarımızdan birine yönlendirerek Kadıköy ikinci el eşya alımı yaptırabiliriz. Kapınızda nakit ödemeyi anında yaparız.

Kadıköy İkinci El Eşya Alanlar Hizmetinde Ücretsiz Nakliye Fırsatı Sunuyoruz!

Çok eski tarihlere dayanan kökleriyle Kadıköy, milattan önce 675 yıllarından beri yerleşim almaktadır. Eskiden ticareti kolonilerin kullandığı ilçemiz, çeşitli kaynaklarda Harhadon ismiyle tarihte yer bulmuştur. İlk yerleşim yeri olarak Fikirtepe bölgesi öne çıkan ilçemizde günümüzde ev eşyalarının alım satımı oldukça popülerdir. Sosyal olarak üst tabaka insanlara ev sahipliği yapan Kadıköy ikinci el eşya alanlar için Kartal Ticaret’e güveniyor. Firmamız Bahçelievler merkezli olmasına karşın tüm ilçelerimize hizmet vermektedir. Alımını yaptığımız eşya tipleri şöyle: televizyonlar, smart tv, led tv, lcd tv; mobilyalar, koltuk ve koltuk takımları, yatak ve yatak odası takımları, yemek odası takımları; beyaz eşyalar, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ankastre beyaz eşyalar.

Kadıköy’de hizmet verdiğimiz mahalleler ise şöyle efendim: Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, 19 Mayıs, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedid, Suadiye, Zühtüpaşa Mahallelerine hizmet vermekteyiz. İkinci el eşya alan yerler Kadıköy için Whatsapp ikonuna tıklayarak eşya resimlerini göndermeniz yeterlidir. Hemen fiyatlandırırız ve aynı gün alım yapmaya gelebiliriz.
kadıköy beyaz eşya alanlar
Beyaz eşya alımı yaptırmak için ulaşın.

Kadıköy 2.El Beyaz Eşya Alımı

Kadıköy’den beyaz eşya alımı yaptırın. Bizler için önemli olan eşyaların yeniden satın alınabilir olmasıdır. Hangi marka model olursa olsun satın alabiliriz. Tüm beyaz eşyalar, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerinde en iyi fiyatları sunuyoruz. 5 yıldan eski garantisi bitmiş ve bozuk, kırık ürünleri maalesef değerlendiremiyoruz efendim.

kadıköy mobilya alanlar
Mobilya alımında en iyi teklifleri sunuyoruz.

Kadıköy 2.El Mobilya Alımı

Kadıköy mobilya alımında da temiz ve yeniden satın alınabilir eşyalar önceliğimizdir. Yüzeyi yanık, ayakları kırık mobilyalar, çok eski ürünler ne yazık ki değerlendirilememektedir. Bunun dışında temiz 2.el ya da sıfır mobilyalar için en yüksek teklifleri alacağınızdan şüpheniz olmasın. ekibimiz, 10 yılı aşkın süredir hizmet verdiği sektörü çok iyi tanımaktadır. Doğru fiyatlandırma için bize ulaşın.

kadıköy televizyon alanlar
Kadıköy'de televizyonlarınız ucuza gitmesin!

Kadıköy 2.El Televizyon Alımı

Kadıköy ikinci el eşya alanlar hizmetinin en çok talep gören ürünü ise diğer semtlerimizde olduğu gibi televizyonlardır efendim. ekranı kırık olmayan smart tv, LED ce LCD tvlerinizi anında kapıda nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. Bozuk, tamir gerektiren ve çok eski tv’leri ne yazık ki değerlendiremiyoruz efendim. kadıköy’den tv alımı yaptırmak için hemen WhatsApp ikonuna tıklayın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top