güngören ikinci el eşya alanlar ve alan yerler

Güngören İkinci El Eşya Alım Satım

Güngören 2.El Eşya Alım Satım

Güngören, bir zamanlar Vitoz adıyla bilinen, yaya ordularının Avrupa görevlerinde ilk mola yeri olması ile bilinir. Genç Osman’ın Güngören’e yaptırmış olduğu camii ilçenin en önemli yapılarından biridir. Osmanlı’dan sonra Cumhuriyet döneminde restore edildi ve yeniden askeri amaçlar için kullanıldı. Davutpaşa Kışlası da bu niyetle kurulmuştur. Günümüzde ise oldukça kalabalık ve hareketli ilçelerimizin başında gelmektedir. Kartal Ticaret bildiğiniz gibi Bahçelievler’de kurulmuştur. Bu nedenle Güngören ilçesinde en yakın konum sebebiyle aynı gün içerisinde ikinci el eşya alım satım fırsatları sunabilmektedir. Güngörende ikinci el eşya alanlar ve Güngören ikinci el eşya alan yerler aramalarını kullanarak ev eşyalarınızı güvenle satabilirsiniz. Beyaz eşya, mobilya, televizyon ve diğer ev eşyalarını en iyi fiyatlarla elden çıkarabilirsiniz. Güngören’de hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle: Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe Mahallesi, Güven Mahallesi Haznedar, Mareşal Çakmak, Mehmet Nesih Özmen, Merkez Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Tozkoparan Mahallelerine hizmet vermekteyiz. Hepsinden ücretsiz nakliye ile eşya alımı yaptırabilirsiniz.

güngören ikinci el eşya alanlar ve alan yerler
Güngören ikinci el eşya alımı yapan Kartal Ticaret, beyaz eşya mobilya ve tv alımı yapmaktadır.
kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Güngören’den ev eşyası alımı yaptırmak için öncelikle satmak istediğiniz ev eşyalarının fotoğraflarını çekmelisiniz. Her açıdan görüntüleyeceğiniz ürünleri web sitemizin sol alt köşesinde göreceğiniz WhatsApp ikonu ile bize gönderin.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Fiyatlandırma aşamasında önemli olan eşyaların durumunu net olarak bilebilmemizdir. Güngören ev eşyası alımı noktasında adreste, yerinde fiyatlandırma da yapabiliriz. Ancak tavsiyemiz fotoğraflar üzerinden iletişim kurarak ön fiyat bilgisi oluşturmaktır.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Fiyatta anlaşmamız durumunda sırada nakliye aşaması var efendim. Piyasa ortalaması üzerinde verdiğimiz tekliften sonra aynı gün içerisinde adresinize doğru yola çıkıyoruz. Nakit ödemenizi anında yapıyoruz ve eşyalarınızı teslim alıyoruz. Güngören 2.el eşya alım satım.

Güngören İkinci El Eşya Alanlar Araması ile Ev Eşyalarını Satın!

Güngören ikinci el eşya alanlar Google aramasını kullanarak ev eşyalarınızı satabileceğinizi söylemiştik. Hemen hangi ürünleri aldığımızla devam edelim. İşte satın aldığımız ürün tipleri:

  • 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ankastre beyaz eşyalar.
  • 2.el koltuk ve koltuk takımı, köşe koltuklar, L koltuklar, Avangard koltuklar, yemek odası ve yatak odası takımları,
  • Akıllı, yani smart televizyonlar, LED ve LCD televizyonlar da iyi fiyatlarla Güngören’den alım yaptığımız eşyaların başlıcalarıdır efendim.

Osmanlı dönemlerinde daha çok askeri amaçlarla kullanılan; erken Cumhuriyet döneminde de aynı amaç için restore edilen Güngören; günümüzde ev eşyalarının alım satımında Kartal Ticaret’e güveniyor. İstanbul’da tüm ilçelere hizmet götüren firmamız; Güngören’e olan yakınlığı sebebiyle tercih edilecek en iyi seçeneklerin başında geliyor. Hemen whatsApp ikonuna tıklayarak fiyat teklifi alın. Bağcılar ilçesinde özel teklifleri incelemek ve adresinizden eşya aldırmak için bağlantıda bulunan linke tıklayın.

güngören beyaz eşya alanlar
Beyaz eşya alımı yaptırmak için ulaşın.

Güngören İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Güngören beyaz eşya alımı yapıyoruz. Satmak istediğiniz buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerini her açıdan fotoğraflayın. Ürünlerin garantisi bitmiş, 5 yıldan eskiyle değerlendirilemez. Bozuk, çalışmayan, çok eski ürünler de değerlendirilememektedir. Sıfır ve sıfıra yakın beyaz eşyalar ise en yüksek teklifleri alacaktır.

güngören mobilya alanlar
Mobilyalar Güngören'den aynı gün alınıyor.

Güngören İkinci El Eşya Alan Yerler

Güngören mobilya alımında da yeniden satın alınabilirlik kriterimiz bulunuyor. Bunun dışında hangi marka ve modelde olursa olsun, tüm mobilyalarınızı değerlendirebiliyoruz. Ayakları kırık, sigara yanığı olan yüzeyli mobilyalar ne yazık ki değerlendirilemiyor efendim. hemen bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. WhatsApp’tan ulaşın.

güngören televizyon alanlar
Televizyonlarınızı ucuza vermeyin. Teklif alın.

Güngören 2.El Televizyon Alımı

Güngören ikinci el eşya alanlar hizmetinde en çok aldığımız ürün gruplarından birisi televizyonlar oluyor. İyice artan döviz kurları sebebiyle sıfırı almak çok zorlaştı. Dolayısıyla 2.el tv’ler de iyice değerlendi. Ekranı kırık, çizik, bozuk olmayan tv’ler Kartal Ticaret’in en iyi fiyat politikasıyla satın alınıyor. Aynı gün nakit almak için bize ulaşın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top