florya ikinci el eşya alanlar

Florya İkinci El Eşya Alım Satım

Florya İkinci El Eşya Alım Satım

Florya semtimizden ev eşyası aldırmak mı istiyorsunuz? Florya ikinci el eşya alanlar ya da Florya ikinci el eşya alan yerler üzerinden bize satın. Çünkü Kartal Ticaret, sıfır ya da 2.el tüm ev eşyalarının alım satımını üstleniyor. Sizlere sunduğu yüksek tekliflerin yanında nakliye kolaylığı da sağlayarak yüksek gelir elde etmenizi sağlıyor. Florya hakkında bilgiler verelim. Cumhuriyetin ilk yıllarında özellikle kumu ile ün yapan Florya, zamanla gelişerek bugünkü halini almıştır. Bu gelişimde en büyük pay, Mustafa Kemal Atatürk’ündür. Atatürk’ün emri ile sahil bölgesine inşa edilen deniz köşkü bölgenin gelişmesini sağlamıştır. Daha sonra yine atamızın emriyle bölgeye yakın kurulan Florya ormanı sayesinde zamanla çok sayıda plaj ve motel inşa edilmiştir. Turistik bölgeler arasında en iyilerinden biri olarak öne çıkan Florya’da ev eşyası aldırmak için bizlere ulaşabilirsiniz. İstanbul ilçelerine verdiğimiz ikinci el eşya fırsatları hakkında detaylı bilgi için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

florya ikinci el eşya alanlar
Florya ikinci el eşya alım satım yapan firmamıza ulaşarak satmak istediğiniz eşyaları en iyi fiyatlara satabilirsiniz.
kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Florya 2.el ev eşyası alımında ilk adım fotoğraflama aşamasıdır. Satmak istediğiniz sıfır ve ikinci el ev eşyalarının detaylı fotoğraflarını çekin ve bize iletin. WhatsApp ikonunu kullanarak fotoğrafları bize hızlıca iletebilirsiniz.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Fiyatlandırma aşamasında bizler için mühim olan yeniden satın alınabilirlik durumudur. Çok eski olmayan, garantisi bitmemiş, bozuk olmayan, çizik ya da yüzeyi yanık olmayan eşyalarınız mı var? O halde hemen fiyatlandıralım.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Florya ikinci el eşya alan yerler için son aşama nakliyedir. Bulunduğunuz Florya adresine tamamen ücretsiz nakliye ile gelerek ev eşyalarınıza anında nakit öderiz. Ödemeden sonra eşyaları teslim alarak adresten ayrılırız.

Florya İkinci El Eşya Alanlar ve Alan Yerler ile Ev Eşyalarını Satın Alıyoruz

Florya ikinci el eşya alanlar üzerinden satabileceğiniz eşyalar ile devam edelim. Ev mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı ve televizyonlarınızı değerinde satın alırız. Çünkü Bahçelievler merkezli olan firmamız, dakikalar içerisinde Florya adresinize ulaşım sağlayabilir. Konum avantajını kullanarak tüm ev eşyalarınızı aynı gün içinde nakit olarak satabilirsiniz. Florya’da tüm bölgelere ücretsiz nakliye ile hizmet götürüyoruz. Ayrıntılı ürün tipi listesi: Koltuk, baza, çekyat, dolap, antre mobilyaları, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, televizyon modelleri. Sefaköy ilçesine özel alım satım işlemleri için bağlantıda bulunan linki inceleyebilirsiniz. Sefaköy ilçesine özel teklifler için tıkla bilgi al.

florya beyaz eşya alan yerler
Florya'dan beyaz eşya alımı yapıyoruz.

Florya 2.El Beyaz Eşya Alan Yerler

Beyaz eşyaları almadan önce 5 yıldan eski olmaması; tamir gerektirmemesi gerektiği ile ilgileniyoruz. Florya’dan 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ankastre beyaz eşyaları alıyoruz. Florya beyaz eşya alımı yaptırmak için hemen bize ulaşın.

florya ikinci el eşya alan yerler
Florya'dan mobilya alımı yapıyoruz.

Florya 2.El Mobilya Alım Satım

Florya’dan koltuk ve koltuk takımları, yatak odası ve yatak odası takımları, yemek odası takımlarını satın almaktayız. Mobilyalar çok eski değilse ve tamir gerektiren herhangi bir sorunu yoksa yeterlidir. Florya mobilya alımı için whatsapp üzerinden teklif alın.

florya ikinci el eşya alım satım
Televizyonlarınızı en iyi fiyata satın.

Florya 2.El Televizyon Alımı

Florya 2.el tv alımında sıfır ürünler en yüksek teklifleri alacaktır. Ekranında kırık ya da çizik olmayan LCD ve LED televizyonlar; smart yani akıllı televizyonlar; Apple ve Android televizyonlarınızı değerlendirin. Florya ikinci el eşya alanlar Kartal Ticaret.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top