sultangazi ikinci el eşya alanlar ve alan yerler

Sultangazi 2.El Eşya Alım Satım

Sultangazi 2.El Eşya Alım Satım

Resmi olarak yeni kurulan bir ilçe olmasına rağmen tarihi kayıtlar incelendiğinde Sultangazi İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olduğu görülmektedir. Toplam 15 mahallesi bulunan Sultangazi’de 2.el ev eşyası alım satım piyasası da oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Sultangazi ikinci el eşya ana başlığında incelediğimiz bölgeden beyaz eşya, mobilya ve televizyon başta olmak üzere birçok ev eşyası satın almaktayız. Ürün tipi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, koltuk ve koltuk takımları, yatak ve yatak odası takımları, çekyat, salon takımları, SMART TV, LED TV ve LCD televizyonları satın alıyoruz.

sultangazi ikinci el eşya alanlar ve alan yerler
İhtiyaç fazlası sıfır ve 2.el ev eşyalarını güvenle satmanızı sağlıyoruz. Sultangazi’den ev eşyası aldırmak için bize ulaşın.
kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Sultangazi’de ev eşyası satmak mı istiyorsunuz? O halde satmak istediğiniz eşyaların detaylı fotoğraflarını çekerek bizlere iletin. Whatsapp üzerinden göndereceğiniz eşya fotoğraflarına birkaç dakika içerisinde teklif sunmuş olacağız.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Göndermiş olduğunuz fotoğrafları inceleyen ekibimiz sizlere en doğru teklifi sunacaktır. Kriterimiz marka model farketmeden temiz ve yeniden satın alınabilir eşyalardır. Sizler de eşyaların yeniden satın alınabileceğini düşünüyorsanız hemen ulaşın.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Nakliye aşamasında Sultangazi’ye ücretsiz hizmet vermekteyiz. Tüm mahallelere ücretsiz gelerek eşya satışından elde edeceğiniz kazancı en üst seviyelere çıkarmayı amaçlıyoruz. Kartal Ticaret’e hemen ulaşarak eşya satabilirsiniz.

Sultangazi İkinci El Eşya Alanlar ve Alan Yerler Aramaları ile Kolayca Eşya Satın!

Sultangazi’de Alibey Barajı, taş ocakları ve birçok küçük akarsular bulunmaktadır. Şehrimizin en eski yerleşim yerlerinden biri olmasının sebeplerinden başlıcası da su kaynaklarının ilçede bulunmasıdır. Tarihi kaynaklara göre Mimar Sinan ile istişarelerde bulunan Kanuni Sultan Süleyman su ihtiyacını karşılamak için günümüzde Sultangazi olarak bilinen yerde araştırmalar yaptırmıştır. Sultangazi Cebeci ikinci el eşya alanlar ve Sultangazi ikinci el eşya alan yerler hizmetleri kapsamında ulaşım sağlayabildiğimiz mahalleler şöyledir efendim: 50.Yıl Mahallesi, 75. Yıl Mahallesi, Cebeci, Cumhuriyet, Esentepe, Eski Habipler, Gazi Mahallesi, Habipler, İsmetpaşa, Malkoçoğlu, Sultançiftliği, Uğur Mumcu, Yayla Mahallesi, Yunus Emre, Zübeyde Hanım mahallelerine ücretsiz nakliye ile aynı gün ulaşım sağlamaktayız. Satın aldığımız ev eşyaları kategorileri ise şöyle:

sultangazi beyaz eşya alanlar
beyaz eşya alımı yaptırmak için hemen bize ulaşın.

Sultangazi İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Sultangazi’den alım yaptığımız beyaz eşyalar şöyle: 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın ve ocak, set üstü ocaklar, davlumbaz gibi diğer ankastre beyaz eşyalar. Garantisi bitmiş çok eski ürünler görece daha düşük fiyatlanırken, satılamayacak bozuk ürünler, tamir gerektiren beyaz eşyalar ne yazık ki değerlendirilemiyor.

sultangazi mobilya alanlar
temiz ve yeniden satın alınabilir eşyalarınızı alıyoruz.

Sultangazi 2.El Mobilya Alımı

Sultangazi’den alım yaptığımız mobilya çeşitleri şöyle: koltuk, köşe koltuk, l koltuk, avangard koltuklar, koltuk takımları, salon takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımları, çekyat, baza ve diğer ev mobilyaları. Yüzeyi temizlenemeyecek kadar kirli, delik, sigara yanığı bulunan ürünler ne yazık ki değerlendirilememektedir. Sultangazi 2.el eşya alan yerler için ulaşın.

sultangazi televizyon alanlar
akıllı televizyonlarınızı sultangazi ikinci el eşya alanlar ile satabilirsiniz.

Sultangazi 2.El Televizyon Alımı

Akıllı televizyonlar yani smart tv’ler, LED tv modelleri gibi LCD televizyonlar da satın alınmaktadır. Son yıllarda çok popüler olan Apple TV ve Android TV ürünleri de alımını yaptığımız modeller arasında. Çok eski, garantisi bitmiş ekranı çizik ürünler görece daha düşük fiyatlanır. Çalışmayan bozuk ürünler ne yazık ki değerlendirilemiyor. Hızlıca teklif almak için WhatsApp’tan ulaşın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top