başakşehir ikinci el eşya alanlar ve alan yerler

Başakşehir İkinci El Eşya Alım Satım

Başakşehir İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul’da yabancı uyruklu insanların en yoğun yaşadığı yerlerden biri de Başakşehir’dir. Bu da Başakşehir ikinci el eşya alanlar piyasasını daha da hareketlendirir. Kartal Ticaret olarak burada devreye giriyoruz. Başakşehir sakinlerine, öğrencilerine, memur ve işçilerine en iyi fiyatlarla 2.el ev eşyası satışı gerçekleştiriyoruz. Bununla da kalmıyor. İlçenizden satmak istediğiniz tüm ev eşyalarını iyi fiyatlarla satın alıyor; yeni sahiplerine ulaştırmak üzere kendi nakliye araçlarımızla, kapıda nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. 

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi fırın ve diğer beyaz eşyalar. Koltuk, koltuk takımları, yatak ve yatak odası takımları, yemek odası takımları gibi mobilyalar. Tüm akıllı, LED ve LCD televizyonlar, Başakşehir ikinci el eşya alımı için değerlendirebileceğiniz ürünlerin başlıcaları efendim. Başakşehir ikinci el eşya alan yerler ile Beyaz eşya, mobilya, televizyon ve diğer ev eşyaları kategorilerinde bizlere mutlaka ulaşın.

kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

İstanbul Bahçeşehir’de satmak istediğiniz ev eşyaları mı var? Hemen fotoğraflarını çekip bize gönderin. Web sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonuna tıklayın. Başakşehir ikinci el eşya alım satım kapsamında satmak istediğinizi belirtin. Hemen inceleyelim. Ekibimiz, 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Sizler ürün fotoğraflarını ilettikten sonra deneyimli ekibimiz incelemesini yapsın. Dakikalar içerisinde teklifimizi iletelim. Süreci hızlandırmak adına marka model de bildirebilirsiniz. Başakşehir’de ekranı kırık, çizik elektronik ürünler, beyaz eşyalar değerlendirilemez. Aynı şekilde sigara yanığı olan mobilyalar, yeniden satılamayacak ürünler değerlendirilemez.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Teklifimizi ilettikten sonra fiyatta anlaşırsak hemen adresinize gelelim. Dilerseniz sizin istediğiniz gün içerisinde de gelebiliriz. ikinci el eşya alan yerler Başakşehir ile tamamen ücretsiz nakliye hakkınız olur. Böylece eşyanızın değerini tam olarak cebinize koyabilirsiniz. Hemen bize ulaşın ve satmak istediğiniz ev eşyalarını kolayca satın.

Başakşehir İkinci El Eşya Alan Yerler

Başakşehir ikinci el eşya alan yerler hizmetini şu mahallelerden alabilirsiniz: Altınşehir, Bahçeşehir 1.kısım Bahçeşehir 2. kısım, Başak, Başakşehir Mahallesi, Güvercintepe, İkitelli OSB, Kayabaşı, Şahintepe, Şamlar, Ziya Gökalp Mahalleleri. Arap., Rus, İngiliz ve Fransız vatandaşlarının yüksek oranda yaşadığı Başakşehir; 2.el ev eşyaları piyasasında söz sahibi ilçelerden biridir. Daha önce bağlı olduğu 3 semtten parça parça koparak oluşturulan İstanbul’un görece yeni ilçesi Başakşehir’den gelecek taleplerinizi bekliyoruz efendim. Başakşehir 2.el eşya alanlar taleplerinizi sayfanın sol altında yer alan WhatsApp ikonuı aracılığı ile bizlere iletin. Esenler ilçesinde bulunuyor ve ev eşyası satmak istiyorsanız bağlantıya tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Başakşehir Spotçu

Başakşehir spotçular arıyorsanız, firmamızı tercih etmeniz için birçok sebep bulunuyor. Bunların başında en uygun fiyatlar ve ücretsiz nakliye gibi fırsatlar var. Beyaz eşyalar, mobilyalar ve televizyonlar alınıp satılıyor. Başakşehir’den satmak istediğiniz ev eşyalarını satmak için Başakşehir ikinci el eşya alanlar aramasını kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Başakşehir, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan bir ilçedir. 2008 yılında Kayaşehir, Başak, Kayabaşı ve Ziya Gökalp mahallelerinin birleştirilmesiyle kurulan bu ilçe, son yıllarda hızla gelişen ve büyüyen bir bölge olarak dikkat çekmektedir. Tüm bu karmaşa içinde oldukça yaygın olan ikinci el eşya alım satım işlemleriniz için bizlere daima güvenebilirsiniz.

başakşehir beyaz eşya alanlar
Beyaz eşyalarınızı satmak için WhatsApp ikonuna tıklayın.

Başakşehir 2.El Beyaz Eşya Alımı

Başakşehir beyaz eşya alanlar ile buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve fırın satışı yapabilirsiniz. Ürünlerden maksimum kazanç elde etmek için detaylı fotoğraflar iletmeniz yeterlidir. Yeniden satılamayacak beyaz eşyalar maalesef değerlendirilemiyor. 5 yıldan eski, garantisi bitmiş, bozuk ve ya çalışmayan beyaz eşyalar dışında her birini değerinde satmak için bize ulaşabilirsiniz. Başakşehir spotçu.

başakşehir mobilya alanlar
Mobilyalarınızı güvenle satmak için WhatsApp üzerinden bize ulaşın.

Başakşehir 2.El Mobilya Alımı

Başakşehir mobilya alanlar ile koltuk ve koltuk takımları, L koltuklar, kçşe koltukları satın. Yatak ve yatak odası takımları da değerinde satabileceğiniz ürünlerin bşaında gelir. Yemek odası takımı satışı da yapabilirsiniz. İkinci el mobilyalar, yeniden satın alınabilir durumdaysa bizler için yeterli. Sigara yanığı olan yüzeyler, kırık ayaklar ve yeniden satılamayacak ürünleri maalesef değerlendiremiyoruz efendim. Güvercintepe spotçu.

başakşehir televizyon alanlar
Sıfır ve 2.el tv'leriniz en iyi tekliflerle alınıyor. Nakliye ücretsiz!

Başakşehir 2.El Televizyon Alımı

Başakşehir televizyon alanlar ile tüm tv modellerini değerlendirin. Akıllı televizyonlar, LCD ve LED televizyonlar başlıca satın aldığımız ürünlerdir efendim. Apple TV, Android TV ürünlerinde de çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Artık kullanmadığınız tv’leri, ekranı kırık değilse, çizikleri yoksa, garantisi sürüyorsa hemen satmak için bize ulaşın. Başakşehir ikinci el eşya alımı kapamında yüksek teklifle alalım.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top