ikinci el mobilya alanlar

Sıfır ve 2.El Mobilya

İkinci El Mobilya Alanlar

Günden güne artan döviz kurları, ekonomik kriz ve diğer etkenler sebebiyle sıfır eşya almak zorlaştı. İkinci el mobilyalar, eşyalar alıp satmak isteyen insanların ilk duraklarından biri oluyor. 2.el mobilya alanlar hizmeti sunan firmamız, sizlere en uygun seçenekleri sunmaya devam ediyor. İstanbul Bahçelievler’de bulunan mağazamızı ziyaret ederek tüm ürünlerimizi inceyelebilirsiniz. Ya da dilerseniz WhatsApp üzerinden iletişime geçerek, görüntülü olarak mağazamızda bulunan ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Koltuk takımlarından yatak odası takımlarına; yemek odası takımlarından antre mobilyalarına dek tüm çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. 2.el mobilya satışı yanında, ilginizi çekeceğini düşündüğümüz mobilya alım hizmetimizden de bahsedelim.

ikinci el mobilya alanlar
ikinci el mobilya alanlar taleplerinizi whatsapp ikonu ile bizlere iletin. nakit ödemenizi aynı gün alın.

İkinci El Mobilya Alan Yerler

Yüksek kazanç elde ederek satışını gerçekleştirebileceğiniz ürünleri; ikinci el mobilya alanlar taleplerinizi bizlere ileterek satın. İlan siteleri, LETGO gibi alternatiflerden alacağınız düşük teklifleri önemsemeyin. Eşyalarınızı yok pahasına satmak zorunda değilsiniz. Sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonunu kullanarak hemen kolayca teklif alın. Tamamen ücretsiz olan teklif aşamasından sonra fiyatta anlaşalım. İkinci el eşya alanlar hakkında detaylı bilgi için anasayfayı ziyaret edin. Süreç kısaca şöyle işliyor: 

 • Satmak istediğiniz ev mobilya ürünlerinin detaylı fotoğraflarını çekin.
 • WhatsApp ikonuna tıklayın ve açılan görüşme ekranında ekibimize iletin.
 • İkinci el mobilya alımı için ücretsiz olarak teklifimizi sunalım.
 • Fiyatta hemen anlaşalım ve ücretsiz nakliye fırsatıyla adresinize doğru yola çıkalım.
 • Kapınızda nakit ödemenizi yaptıktan sonra sizlere zahmet vermeden eşyalarınızı yerinden teslim alalım.
ikinci el mobilya alan yerler
ev eşyalarınızı ve mobilyalarınızı en kazançlı tekliflerle satmak, ücretsiz nakliye fırsatıyla birlikte mümkün. bize hemen ulaşın!

İkinci 2.El Mobilya Alım Kriterlerimiz Neler?

İkinci el mobilya alan yerler hizmeti sunan firmamız, her marka modelde mobilyalarınızı değerlendirebilir. Dilerseniz detaylı ürün listesinden sonra mobilya alım kriterlerimizi sıralayalım. Satın alımını yaptığımız mobilya ürünlerinin detaylı listesi şöyle:

 • İkinci el koltuk, l koltuk, köşe koltuk ve tüm koltuk takımı alımları.
 • İkinci el yatak, yemek odası, yatak, baza, çekyat ve  2.el yatak odası takımı alımı.
 • Antre mobilyaları, masa ve sandalyeler.
 • İkinci el mobilya alanlar hizmeti kapsamında ücretsiz teklif alabileceğiniz diğer tüm ev mobilyaları.
2.el mobilya alanlar ve alan yerler
İstanbul Avrupa Yakası’nda 2.el mobilya alan yerler hizmeti sunan firmamız, en kazançlı tekliflerle taleplerinizi bekliyor.

Yatak ve Koltuklarınızı Satmak İçin Bize Ulaşın!

İkinci el koltuk alanlar”, ”koltuk takımı alan yerler” gibi aramalar sırasında ne kadar kazanç elde edeceğinizi merak ediyor musunuz? İşte satın alım kriterlerimiz şöyle:

 • Satmak istediğiniz mobilya kaç yıllık?
 • Sıfır mı 2.el mi?
 • İkinci el ise, herhangi bir yırtığı, sigara yanığı, hasarı var mı?
 • Ürünlerinizin fotoğraflarını bize WhatsApp üzerinden detaylı biçimde gönderebilir misiniz?

Ücreti belirleyen kriterleri de sıraladıktan sonra marka model bilgisine geçiyoruz. Her marka ve modelde alım yapıyoruz. Bizler için önemli olan, ürünlerin temiz ve yeniden satın alınabilir durumda olmasıdır. Kütüphaneler, dolaplar ve kesonlar, masalar ve yatak odası takımları bu durumda aynı gün nakit ödeme garantisiyle satın alınıyor. İkinci 2.el mobilya alanlar ve alan yerler taleplerinizi bekliyoruz efendim. Kartal Ticaret’in fırsatlarla dolu hizmetinden faydalanmak için bize hemen ulaşın.

mobilya alım satım
televizyon üniteleri, en çok talep gören mobilyaların başında geliyor. mobilyalarınızı satmak istiyorsanız whatsapp ile bize ulaşın.
Scroll to Top