ikinci 2.el koltuk takımı alanlar

Sıfır ve 2.El Koltuk Takımı

İkinci El Koltuk Takımı Alanlar

İkinci el koltuk takımı alanlar araması ile hizmet almak için bize ulaşın. İkinci el mobilyalar arasında en popüler yerde duran koltuklar; ev eşyaları alım satımı yapan Kartal Ticaret ile kazançlı çıkın. Satmak istediğiniz koltuk takımlarınızda sigara yanığı, kozmetik olarak büyük kusurlar yoksa WhatsApp ikonunu kullanın ve teklif isteyin. ”Koltuklarımı satmak istiyorum” diyorsanız aldığımız modeller şöyle:

  • Köşe koltuk, L koltuk, avangard koltuk.
  • Tüm marka ve modellerde koltuk takımları

Marka ve model farketmiyor. Temiz ve yeniden satın alınabilir koltuklarınızı alıyor ve yeni sahiplerine ulaştırıyoruz. Koltuklarınızın bedelini aynı gün içerisinde nakit olarak yapıyoruz. İlan sitelerinin uzun bekleme sürelerinden muhtemelen siz de sıkıldınız. Letgo benzeri platformlarının ”ölücü” diye tabir edilen kesimlerince yok pahasına gelen tekliflerden de uzaklaşmak size iyi gelecek. Yalnızca birkaç dakika içerisinde teklif almak ve aynı gün nakit ödeme avantajıyla bizlere ulaşın. Koltuklarınıza en iyi teklifleri verelim. Koltuk takımı alan yerler aramasını kullanarak bize hemen ulaşın.

ikinci el koltuk alanlar
ikinci el koltuk takımı alanlar ile, köşe koltuk, l koltuk, avangard koltuk modellerini yüksek tekliflerle anında satın.

İkinci El Koltuk Takımı Alan Yerler Ücretsiz Nakliye!

Oldukça fazla yer kaplayan koltuk takımları; depolama maliyetiyle sizleri zarara sokar. Evde kullanmadığınız odalara istiflediğiniz mobilya ürünleri değer kaybı yaşar, eskir ve sizleri yine zarara uğratır. Yeni evli çiftler, öğrenciler ve memurlar için yeni mobilya alımında yapılacak en iyi şey; eskisini en iyi fiyatla satmaya çalışmak olacaktır. Kartal Ticaret tam olarak burada devreye giriyor. Eşyalarını satmak ve ikinci el eşya almak isteyen müşteriler arasında köprü oluşturuyor. İstanbul Bahçelievler’de bulunan mağazamız; Şirinevler spotçular caddesi olarak bilinen yerde bulunuyor. Dilerseniz mağazamıza gelerek tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Ya da WhatsApp görüntülü arama üzerinden eşyalara göz atın. Beğendiklerinizi aynı gün sizlere ulaştırırken; eski koltuk takımlarınızı temiz ve yeniden satın alınabilirse ikinci el koltuk takımı alan yerler kapsamında en iyi tekliflerle alalım. Nakit ödemelerinizi anında yapalım. Ücretsiz nakliye ile kazancınızı en tepelere çıkaralım.

ikinci el koltuk alan yerler
Mobilya ürünleri arasında en popüler ürünler olan koltuklar, Kartal Ticaret’in yüksek teklifleri ile satın alınıyor. 2.el koltuk alan yerler taleplerinizi bekliyoruz…

2.el koltuklarımı satmak istiyorum taleplerinizle birlikte diğer kategorileri de değerlendirin. Yatak odası ve yemek odası takımlarınız mobilya kategorisinde alınıyor. Bunların yanında beyaz eşyalar ve televizyonlar da en iyi tekliflerle satın alınıyor. İstanbul spotçunuz olarak hizmet veren Kartal Ticaret; yenilenen web sitesiyle birlikte işlemlerinizi en hızlı biçimde tamamlıyor. Koltuk takımlarınızı hemen satmak ve ikinci el eşya alanlar hakkında daha detaylı bilgiler almak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

koltuk takımı alanlar ve alan yerler
Koltuklarımı satmak istiyorum diyen ve yüksek kazanç elde eden müşterilerimiz arasına katılın. WhatsApp ikonuna tıklayarak bizlere hemen ulaşın.
Scroll to Top