ikinci el çamaşır makinesi alan yerler

Sıfır ve 2.El Çamaşır Makinesi

İkinci El Çamaşır Makinesi Alanlar

Çamaşır makinelerini alıp satmanın en kolay yolu! İkinci el çamaşır makinesi alanlar kapsamında kullanmadığınız sıfır ve 2.el çamaşır makinelerine en yüksek fiyat tekliflerini veriyoruz. Çünkü İstanbul’da 10 yılı aşkın tecrübemizi ev eşyaları alım satım kapsamında kullanıyoruz. Sahip olduğumuz geniş nakliye ağı sayesinde aynı gün içerisinde nakit ödemenizi yaparak eşyalarınızı satın alıyoruz. Beyaz eşya, mobilya ve televizyon ana kategorilerinde bizlere ulaşabilirsiniz. Son zamanlarda artan yüksek döviz sebebiyle sıfır beyaz eşya alıp satmak çok zorlaştı. Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ocak, ankastre beyaz eşyaları değerlendirin. Sayfanın sol altında yer alan WhatsApp ikonuna tıklayın ve teklif isteyin. Süreç şöyle işliyor:

  • Satmak istediğiniz çamaşır makinelerinin detaylı fotoğraflarını iletin.
  • 2.el çamaşır makinesi alanlar hizmetinden faydalanmak istediğinizi belirtin.
  • Hemen inceleyelim ve dakikalar içerisinde teklifimizi iletelim. 
  • Fiyatta anlaşalım ve aynı gün içerisinde, ya da sizin dilediğiniz gün içerisinde yola çıkalım.
  • Nakit ödemenizi yapalım ve eşyanızı teslim alalım.
  • ikinci el eşya alanlar sizler için en iyi şartlarda yararlanmış olun.
ikinci el çamaşır makinesi alan yerler
ikinci el çamaşır makinesi alan yerler hizmetinden faydalanın ve nakit ödemenizi aynı gün içinde alın.

İkinci El Çamaşır Makinesi Alan Yerler

İstanbul’da ücretsiz nakliye hizmeti veren spot mağaza bulmak zordur. Bölgesel çalışan firmalar, başka ilçelerde oturan satıcılara nakliye bedeli yansıtabilmektedir. Böylece eşyanızdan elde edeceğiniz kazancı azaltabilmektedir. Kartal Ticaret ikinci el çamaşır makinesi alan yerler hizmeti kapsamında tüm ilçelere ücretsiz nakliye fırsatı sunabilmektedir. İstanbul Avrupa Yakası ilçeleri başta olmak üzere! Bahçelievler, Şirinevler, Yenibosna, Florya, Sefaköy, Cennet Mahallesi, Avcılar ilçelerinden bize ulaşın. Esenyurt, Beylikdüzü, Beykent ilçelerinde de ücretsiz nakliye fırsatını yakalayın. İstanbul Anadolu Yakası ilçeleri için komple beyaz eşya alımlarında ücretsiz nakliye fırsatı kazanabilirsiniz. İletişim sayfamızı inceleyerek detaylı bilgi almak üzere bize ulaşabilirsiniz. Kartal Ticaret olarak şu kategorilerde hizmet veriyoruz:

Hepsi ve daha fazlası için bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz. 7/24 teklif alma şansına sahipsiniz. Sıfır ve ikinci el çamaşır makinelerinizi de en yüksek fiyatlarla satabilirsiniz.

2.el çamaşır makinesi alanlar ve alan yerler
İkinci el çamaşır makinesi alanlar ile nakit ödemenizi aynı gün içinde alın. Bize hemen ulaşın. İlan sayfalarında günler süren bekleyişten kaçının.

İkinci 2.El Çamaşır Makinesi Alanlar Hizmetinden Faydalanın!

Kartal Ticaret, İstanbul Spotçusu olarak hizmetinizde! Tüm ev eşyalarında olduğu gibi, çamaşır makinelerinde de en yüksek fiyat tekliflerini almaya devam edin. Beko, Bosch, LG, Samsung, Arçelik, Vestel, Grundig ve diğer tüm markaları değerlendirin. Temiz ve yeniden satın alınabilir olması durumunda başka kriterimiz yoktur. Garantisi bitmiş, 5 yıldan eski, bozuk ya da çalışmayan çamaşır makinelerini ne yazık ki değerlendiremiyoruz efendim. Yeniden satışı önünde engel olmayan tüm çamaşır makineleri için yüksek teklifler alabilirsiniz. İkinci 2.el çamaşır makinesi alanlar hizmetinden faydalanmak için hemen WhatsApp ikonuna tıklayın. Eşyaların fotoğraflarını iletin ve teklif isteyin. Uzman ekibimiz dakikalar içerisinde en yüksek teklifleri sunsun. Fiyatta anlaşalım ve aynı gün içerisinde nakit ödemenizi yapmak üzere adresinize gelelim.

Kartal Ticaret 10 yılı aşkın süredir hizmet verdiği ikinci el eşya alım satım kategorisinde siz değerli müşterilerini bekliyor. Memurlar, öğrenciler ve yeni evli çiftler başta olmak üzere tüm İstanbul halkına hizmet vermekteyiz. Sıfırı cep yakan tüm ev eşyaları sebebiyle ikinci el ev eşyaları pazarı oldukça büyüdü. Sizlere daha uygun fiyatlı ürünler sunabilmek adına durmaksızın çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Scroll to Top