sancaktepe ikinci el eşya alanlar ve alan yerler

Sancaktepe 2.El Ev Eşyası Alım Satım

Sancaktepe 2.El Ev Eşyası Alım Satım

2008 yılında ilçe olan Sancaktepe’den ev eşyası alımı yapıyoruz. Anadolu Yakası’nda bulunan Sancaktepe’de toplam 19 mahalle bulunmaktadır. bu mahallelerden gelecek komple eşya satışlarına ücretsiz nakliye seçeneği sunabiliyoruz. Ancak tekli ürün alımlarında mesafeden dolayı ücretlendirme yapabiliyoruz. Sancaktepe ikinci el eşya alanlar araması üzerinden satabileceğiniz ev eşyalarının sınırı yok. Marka ve modeli ne olursa olsun bizlere eşya fotoğrafları göndererek teklif isteyebilirsiniz. Havza niteliği taşıyan ilçemiz bu nedenle hassas bir yerleşim yeridir. Bölge TEM otoyoluna ve diğer bağlantı noktalarına yakınlığı sebebiyle önemli bir konumdadır. Beyaz eşya mobilya ve televizyon ana kategorilerini değerlendirmek için hemen bize ulaşın. 

sancaktepe ikinci el eşya alanlar ve alan yerler
Yeniden satın alınabilir ev eşyalarınızı satmak için Sancaktepe ikinci el eşya hizmetini firmamızdan alın…

Sancaktepe İkinci El Eşya Alanlar

Buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri gibi beyaz eşyalar; koltuk ve koltuk takımları, l koltuk, köşe koltuk ve salon takımları, yatak, baza, çekyat ve yatak odası takımları; akıllı televizyon, lcd televizyon, led televizyon gibi tüm tv modellerini satın alıyoruz. Tüm bu eşyaları toplamda 3 adımda elden çıkarmanızı sağlıyoruz. Ev eşyası alımı detaylarına aşağıdaki sekmelerden ulaşabilirsiniz. Sancaktepe ikinci el eşya alanlar aramalarını gerçekleştirdiğimiz mahalleler şöyledir efendim: Abdurrahmangazi, Akpınar, Atatürk Mahallesi, Emek Mahallesi, Eyüp Sultan, Fatih Mahallesi, Hilal, İnönü, Kemal Türkler, Meclis, Merve, Mevlana, Osmangazi, Paşaköy, Safa Mahallesi, Sarıgazi, Veysel Mahallesine ücretsiz nakliye seçeneklerimiz bulunabilmektedir. Sancaktepe’nin tüm mahallelerinden eşya alımı yapmaktayız efendim.

kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Fotoğraflama aşamasında satmak istediğiniz ev eşyalarının görsellerini whatsapp üzerinden bizlere iletmenizi istiyoruz. Hemen incelemeye koyularak dakikalar içerisinde sizlere teklifimizi sunuyoruz. whatsapp ikonu hemen sol altta. Tıklayarak ücretsiz teklif alabilirsiniz.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Sancaktepe hizmetinde fiyatlandırma aşamasında eşyaların yeniden satın alınabilirliği inceleniyor. Marka model farketmiyor. Fiyatlandırılıp sizlere teklif olarak ilettiğimiz fiyatta anlaşırsak sonraki aşamaya geçiyoruz. Sancaktepe ikinci el beyaz eşya alım satım için tıkla teklif al.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Nakliye aşamasında sizlere kolaylık sağlayabilmemizin nedeni bölgenize yakın araçlarımızı hızlıca adresinize yönlendirebilmemiz. Sancaktepe’ye ücretsiz nakliye ile gelerek ikinci el eşya alanlar hizmeti veriyoruz. Kapıda aynı gün anında nakit ödeme yapıyoruz. Eşyaları sonra teslim alıyoruz.

sancaktepe beyaz eşya alanlar
sancaktepe spot eşya alan yerler

Sancaktepe İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

Sancaktepe ikinci el beyaz eşya alan yerler konusunda bizler için önemli olan eşyanın yeniden satın alınabilir durumda olmasıdır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer tüm ankastre beyaz eşyaları satın alıyoruz. Garantisi bitmiş, 5 yıldan eski, çok eski ve bozuk ürünleri ne yazık ki değerlendiremiyoruz.

sancaktepe mobilya alanlar
Sıfır ve 2.el mobilya alımı

Sancaktepe 2.El Mobilya Alım Satım

Sancaktepe’den mobilya alımı yapmaktayız. Koltuk takımları, yemek odası ve salon takımları, yatak odası takımları başlıca aldığımız ürünler. Sıfır ve 2.el eşyaları alıyoruz. Ancak satılamayacak kadar eski ve kırık, tamir gerektiren ürünleri ne yazık ki değerlendiremiyoruz. WhatsApp üzerinden fotoğraf gönderin.

sancaktepe televizyon alanlar
Televizyonlara en yüksek teklifi alın.

Sancaktepe 2.El Televizyon Alım Satım

Smart tv, led tv ve lcd tv’lerinizi en iyi fiyatlarla satın alıyoruz. Sıfır ve ikinci el televizyon alımı yapıyoruz. Aynı zamanda Apple TV ve Android TV ürünlerini de değerlendirebilmekteyiz. Ekranı kırık, bozuk, çalışmayan arızalı ürünleri değerlendiremiyoruz. Sancaktepe ikinci el eşya alanlar için bize ulaşın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top