maltepe ikinci el eşya alanlar ve alan yerler

Maltepe İkinci El Eşya Alım Satım

Maltepe 2.El Eşya Alım Satım

Maltepe, İstanbul’un en büyük semtlerinden biridir. Tarihi Bizans’lara kadar takip edilebilen ilçe, 16. yy başlarından itibaren Yığma Tepe anlamına gelen Maltepe ismini almıştır. Günümüzde 18 mahallesi ile birlikte Maltepe ikinci el eşya alanlar fırsatlarını Kartal Ticaret aracılığı ile yakalayabilirsiniz. Google üzerinden yapılan aramalar sonucu karşınıza çıkan web sitemiz üzerinden sıfır ve 2.el ev eşyalarınızı bu sayede satabilirsiniz. Ya da dilerseniz her marka modelde 2.el ev eşyasını mağazamıza gelerek nakliye kolaylığı ile satın alabilirsiniz. Toplamda 3 ana kategoride ev eşyası alım satımı yapmaktayız. Bunlar sırasıyla beyaz eşya, mobilya ve televizyon modelleridir. Eşya satın alma kriterlerimize aşağıda değiniyor olacağız.

maltepe ikinci el eşya alanlar ve alan yerler
Maltepe’de ev eşyası satışı yapmak için ikinci el eşya alanlar Kartal Ticaret fırsatlarından yararlanın.

Maltepe İkinci El Eşya Alanlar

Maltepe Küçükyalı ikinci el eşya alanlar ve Maltepe ikinci el eşya alan yerler aramalarını kullanarak satabileceğiniz ürünler şöyle:

  • 2.el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ankastre beyaz eşyalar,
  • 2.el koltuk ve koltuk takımları, yemek odası takımı, yatak odası takımları, salon takımları gibi mobilyalar,
  • Sıfır ya da 2.el televizyonlar, Smart TV, LED TV, LVD TV, Apple TV, Android TV’ler…

İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Maltepe ilçesine nakliye kolaylığı sağlayabildiğimiz hizmetler mevcuttur. komple eşya alımında ücretsiz nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Maltepe’de şu mahallelere hizmet veriyoruz: Altayçeşme, Altıntepe, Aydınevler Mahallesi Bağlarbaşı, Başıbüyük Mahallesi Büyükbakkalköy, Cevizli Mahallesi Çınar, Esenkent, Feyzullah, Fındıklı, Girne Mahallesi, Gülensu, Gülsuyu, İdealtepe Mahallesi, Küçükyalı, Yalı Mahallesi, Zümrütevler. Anadolu Yakası’nın incisi Pendik için bağlantıyı inceleyin.

kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Fotoğraf aşaması yapmanız gereken tek şeydir. Satmak istediğiniz tüm ev eşyalarının detaylı fotoğraflarını çekin ve WhatsApp üzerinden bize iletin. Ekibimiz hemen incelemeye koyulsun ve teklifini sunsun. Marka model de bildirirseniz işlemler hızlanacaktır. Yerinde fiyatlandırma da yapıyoruz.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Maltepe ev eşyası alımı yaptırmak için sıradaki aşama fiyatlandırma. 10 yılı aşkın süredir piyasanın içerisinde olan ekibimiz en doğru fiyatlandırma ile sizleri memnun edecek bir rakam sunacaktır. Fiyatta anlaşırsak 3. ve son aşamaya geçiyoruz. Maltepe’de 2.el eşya alan yerler.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Nakliye aşaması sizleri hiç yormadan gerçekleşen alışverişimizin son aşamasıdır. Kendi nakliye araçlarını bulunduğunuz bölgeye yakın yerden sizlere yönlendirerek hızlıca ev eşyası alımı yaptırabiliriz. işte hepsi bu kadar. Maltepe’den bize ulaşın. Satmak istediğiniz ev eşyalarını hemen satın.

maltepe beyaz eşya alanlar
Maltepe beyaz eşya alımı

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Maltepe

Sıfır ve 2.el beyaz eşyaları değerinde tekliflerle satın alıyoruz. Tüm buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi modellerini değerlendiriyoruz. Satın alma kriterimiz yalnızca eşyanın yeniden satın alınabilir durumda olmasıdır. Bozuk, garantisi bitmiş ve arızalı ürünler ne yazık ki değerlendirilemiyor efendim. İkinci el eşya alanlar Maltepe/İstanbul.

maltepe mobilya alanlar
Mobilyalarınızı iyi fiyatlara satın.

Maltepe 2.El Mobilya Alımı

2.el mobilya fiyatlarındaki son artışlardan sonra insanlar kullanmadığı eşyaları satma eğiliminde. Bu satışı en iyi fiyatlarla gerçekleştiren Kartal Ticaret ise en iyi seçeneklerden biri konumunda. sigara yanığı olmayan, çok eski olmayan temiz durumdaki mobilyalarınızın fotoğraflarını gönderin ve teklif isteyin. Hemen yola çıkarak aynı gün teslim alalım.

maltepe televizyon alanlar
TV alım satımında bizi tercih edin.

Maltepe 2.El Televizyon Alımı

Akıllı TV’ler, Apple ve Android TV’ler ile birlikte son zamanların en popüler ürünlerinin başında geliyor. Her zaman alıcısı bulunan bu ürünler, kullanılmadığı taktirde değer kaybı yaşayabiliyor. Ekranı kırık, bozuk olmayan satılabilir tüm TV’lerinizi marka model farketmeksizin satın alıyoruz. Maltepe ikinci el eşya alanlar için bize ulaşın ve teklif isteyin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top