çekyat baza alanlar

Sıfır ve 2.El Yatak Odası Alım Satım

Sıfır ve 2.El Yatak Odası Takımı Alım Satım

Evlerinizde bulunan ve artık değiştirmek istediğiniz yatak, baza, yatak odası takımlarını ucuza vermeyin. Ürünler temiz kullanılmış ise iyi fiyatlara elden çıkarmanız mümkündür. Firmamıza ulaşarak satmak istediğiniz tüm ev eşyalarını iyi tekliflerle elden çıkarın. İstanbul içerisine ücretsiz nakliye fırsatını kaçırmayın. İlgili kategoride satabileceğiniz ikinci el eşya çeşitleri şöyle: yatak, çekyat, baza, yatak odası takımları. Yatak odası takımı alanlar araması ile ilgili ürünleri anında nakit garantisiyle satmak için bize ulaşın.

ikinci el yatak odası alanlar
Sıfır ve 2.el yatak odası takımı alanlar ile ürünlerinizi aynı gün nakit ödeme ile satın alalım.

Yatak odası takımları, sıfır veya 2.el farketmeksizin her zaman revaçta olan ürünlerdir. Kimi zaman yatak baza başlık setleri yatak odaları olara anılırken; aslında yatak odası takımı denildiğinde gardrop, sehpa kesonlu tam takımlar gelmelidir. Firmamız, ister 3 parça ister tam takım yatak odası takımlarını en iyi fiyatlara satın almaya devam ediyor. İkinci el yatak odası alanlar için hemen tıkla.

kartal ticaret fotoğraf ikonu

Fotoğrafları Gönderin!

Satmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını çekip WhatsApp hattımıza gönderin. Her açıdan çekilmiş fotoğraflar daha doğru fiyatlandırma yapmamızı kolaylaştırır. Kartal Ticaret yerinde fiyatlandırma da yapmaktadır. Dilerseniz direkt olarak adresinize gelerek de fiyatlandırma yapabiliriz.

kartal ticaret fiyatlandırma ikonu

Fiyatlandıralım!

Fiyatlandırma aşamasında uzman ekibimiz sizlere çok kısa sürede dönüş sağlayabilmektedir. Sıfır ve temiz 2.el ürünler her zaman mümkün olan en yüksek teklifleri alır. Nakliye, taşıma elemanları masrafları düşüldükten sonra ortaya çıkan rakam ürünün net fiyatını belirtmektedir.

kartal ticaret nakliye ikonu

Almaya Gelelim!

Nakliye aşaması son aşamadır. Satmak istediğiniz yatak odası takımlarını fiyatta anlaşmamız durumunda hemen gelip alabiliriz. Ya da dilerseniz sizlerin istediği gün içerisinde gelerek nakit ödemenizi hemen yapabiliriz. Ödemenizi yaptıktan sonra da eşyalarınızı teslim alırız.

yatak odası takımı alanlar

Yatak Odası Takımı Alanlar

Hangi marka ve model olduğu hiç farketmez. Yatak odası takımı alanlar araması ile tüm yatak markalarından tüm ürünleri satma şansına sahipsiniz. Bu noktada tek kriterimiz ürünlerin temiz ve yeniden satın alınabilir olmasıdır. Eşyanızın yeni müşteriye satışında bir problem olmayacağını düşünüyorsanız hemen fotoğrafları gönderin ve teklif isteyin.

ikinci el yatak alanlar

Baza ve Çekyat Alan Yerler

Baza alımı ve çekyat alımı yapan firmamıza ulaşarak temiz ürünleri aynı gün nakit garantisi ile elden çıkarın. Nakliyeyi hiç düşünmeyin. Ekibimiz tüm işlemleri bizzat tamamlayarak sizleri yormadan eşya alımını yapacaktır. ikinci el yatak odası alan yerler ve baza alımı yaptırmak için web sitemizde göreceğiniz WhatsApp ikonunu kullanın. Fotoğrafları atın ve teklif isteyin.

Scroll to Top