ikinci el eşya satmak istiyorum

İkinci El Eşya Satmak İstiyorum

İkinci El Eşya Satmak İstiyorum

İhtiyaç fazlası ev eşyalarınızı güvenle satabilirsiniz. İnternet ortamında ”ikinci el eşya satmak istiyorum” araması ile de bulunabilen ev eşyaları alıcıları arasında yer alıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası ilçelerine hizmet vermekteyiz. Satın alımını yaptığımız ürün grupları arasında mobilya, beyaz eşya ve televizyon ana kategorileri bulunuyor. Sizler de sıfır ve 2.el ev eşyalarını satmak için sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonu aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz. Satın aldığımız ürün tipleri ise detaylı olarak şöyle:

  • İkinci el koltuk, koltuk takımları, köşe koltuk, l koltuk, avangard mobilya çeşitleri.
  • İkinci el yatak, yatak odası takımı, baza, yatak, çekyat.
  • İkinci el yemek masası, yemek odası takımı, masa ve sandalyeler.
  • İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, set üstü ocak, davlumbaz.
  • İkinci el smart tv, akıllı tv, led tv ve lcd televizyon modelleri.
  • 2.el eşya satmak istiyorum hizmeti sırasında satın aldığımız diğer tüm ev eşyaları.
ikinci el eşya satmak istiyorum
İkinci el eşya satmak istiyorum taleplerinizle birlikte beyaz eşya, mobilya, televizyon gibi ev eşyalarınızı satın alıyoruz.

Marka model farketmeksizin temiz ve yeniden satın alınabilir tüm ev eşyalarını satmak için bize ulaşın. İkinci el eşya satmak istiyorum taleplerinizi iletmek için sol altta yer alan WhatsApp ikonunu kullanın. Veya iletişim sayfamızı ziyaret ederek bizi doğrudan arayın. Kartal Ticaret olarak gelecek olan taleplerinizi aynı gün çözümleyerek nakit ödemenizi yapacağız.

İkinci 2.El Eşya Satmak İçin WhatsApp İkonuna Tıklayın

WhatsApp üzerinden ileteceğiniz ev eşyası fotoğrafları için dakikalar içerisinde en yüksek teklifi sunalım.  2.el eşya satmak istiyorum hizmeti kapsamında marka ve modeli ne olursa olsun ev eşyalarınızı kolayca satabilirsiniz. Bahçelievler, Bakırköy, Florya, Küçükçekmece, Avcılar, Esenyurt, Beylikdüzü, Beykent ve diğer tüm Avrupa Yakası ilçelerine hizmet vermekteyiz. Geniş nakliye ağımız ile aynı gün içerisinde nakit ödemenizi yaparak sizlere yüksek kazanç garantisi sunmaktayız. İletişim sayfamızı ziyaret ederek bizlere doğrudan ulaşabileceğiniz numaraları görebilirsiniz. 

İkinci el eşya satmak istiyorum araması ile ulaşmış olduğunuz web sitemiz üzerinden bizlere ulaşın. Ücretsiz teklif alın. Dakikalar içerisinde teklifimizi iletelim ve fiyatta anlaşalım. İlan sitelerinin yorucu ilan hazırlama süreçlerinden kurtulun. Sıkıcı pazarlıklar, günler, haftalar ve hatta aylar süren bekleyişten kaçının. Aynı gün içerisinde hizmet almanın keyfini sürün. İkinci el eşya alan yerler hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bağlantıda bulunan linki inceleyin.

FİYATTA ANLAŞALIM!

AYNI GÜN NAKİT ÖDEME YAPALIM!

Scroll to Top